Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid klassifikatsioon

Sep 15, 2014

Polüimiid võib jagada polükondensatsiooni ja polüliitumise tippige kaks.

(1) Kondensatsiooni tüüpi polüimiid, kondenseeritud aromaatsete polüimiid koosneb aromaatseid amiine ja aromaatsete kaks jüaani kaks anhüdriid, aromaathapped karboksüülhappest või karboksüülhappest aromaathapped neli nelja kaks alküül estrid toodetud. Kondensatsiooni tüüpi polüimiid sünteesi reaktsioon viiakse läbi sellise kahe dimetüül formamiidi, N-metüül pürrolidoon kõrge keeva aprotic lahustite ja polüimiid komposiit materjalist on tavaliselt vormimise protsess süsinikkiud, katsematerjali ettevalmistamise protsessi nende kõrge keeva aprotic lahusti on süsinikkiud on raske aurustuda, samal ajal ka lenduvate polyamic happe cyclization (imiidsidemetega) ajavahemikul vabastama , mis on lihtsal viisil poorne liittooteid, on raske saada kvaliteetset, ole komposiitmaterjalid poorsus. Kondensatsiooni tüüpi polüimiid vähem on seetõttu kasutada maatriks vaik komposiitmaterjalid, kasutatakse peamiselt polüimiid õhuke filmide ja katete valmistamiseks.

(2) Polüliitumise tüüp polüimiid, sest kondensatsiooni tippige polüimiid kõnealuste puudujääkide kõrvaldamiseks puudused, mille on välja töötanud polüliitumise tüüp polüimiid. Praegune laialt levinud peamiselt polü bismaleimide ja norbornene polüimiidid lõpetada. Tavaliselt need vaigud on madal suhteline molekulmass polüimiid küllastumata Sõprade lõpuks uuesti läbi küllastumata Lõpprühmade polümeeri rakendusi.

①POLYBISMALEIMIDE, Poly bismaleimide maleanhüdriidist ja kaks aromaatseid amiine kaks ja polükondensatsiooni. Seda võrrelda täitmise polüimiid, võrdselt sobitatud, kuid sünteetilise on lihtne, lihtne töötlemine, odav, saab kergesti valmistada erinevate liittoodete. Aga ravida rohkem rabe.

②Norbornene põhinevad lõpetada polüimiid vaik, ning mis kõige olulisem on klassi PMR NASA Lewis teadusuuringute keskus (Arengupanka insitu polümerisatsioon monomeeri hapnikku, monomeersed reagendiga kohapealsete polümerisatsioon) polüimiid vaik. RMR tüüp polüimiid vaik on kaks alküül estrid aromaathapped karboksüülhappest, neli aromaatseid amiine ja kaks jüaani 5-norbornene-2, 3-mõlemad karboksüülhappest happe monoalkyl ester monomeeride lahustatakse maitse alkoholi (nt metanooli või etanooliga), sest lahendus saab otse kasutada kiudude immutamiseks.