Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoplastilise polüimiid Äriinfo

Sep 15, 2014

Vale kuumuse plastist polüimiid tarnija on: DuPont Co, kaubamärk on Kapton (film), Vespel (profiilid ja paagutatud osad), Pyralin ja tuleriit ML (paint); Rosers pakkumise osas ja pulber, Envex kaubamärk. Paint firmad pakkumise on: Mon-santo firma, kaubamärgi Skybond700 USA Cysnamid firma, brändi FM-34, P · D · George, mark Untratherm. Albemarle Imi-Tech tütarettevõtja kaubamärgi Solimide vaht.

Termoplastilise polüimiid. Värvi ja pulber tarnijad: Rogers firma, kaubamärgi Duramid, Ciba-Geigy kaubamärgi Matrimid.

Termoplastilise polyetherimide saab osta GE plastist äriühingu, selle brändi Ultem.

Termoplastne süsinikkiud kahe pakkumise firma, nad on: DuPont Co, marginimed Avimid, Cyanamid, Cypac. Ameerika, kaubamärk

Praegu turu vastupanu termoreaktiivsed polüimiid advanced polümeermaterjal temperatuuri kõrgtasemel on DUPONT, VESPEL esindajana, kuid tõttu oma raske töödelda, toote põhivormide peamiselt valmis- või poolvalmis tooted, taotlus on kitsas ja kallis. Teiseks põhineb MITSUI ettevõtte AURUM termoplastilise polüimiid (TPI) ja VICTREX polüeetriosadega eetri Ketooni (PEEK) esindajana. Suuresti ekstrusiooni, süst ehisliist ja kuum, selliste materjalide kujundamise meetodid parandamine ning processability.

NGDJ--termoplastilise polüimiid ja MITSUI AURUM kuuluvad samasse liiki ja millise polümeer materjalid, kõiki aspekte tulemuslikkuse jõudnud AURUM vaik indeks ja võrreldes AURUM vaigu molding temperatuur on palju madalam; ja PEEK ja muud liiki erilist tehniliste plastmasside, (nagu PES, PPS) võrreldes mehaanilised omadused, termilisi omadusi ja hõõrdumise ja kulumise atribuudid on selgeid eeliseid.