Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Arengu lühike polüimiid

May 30, 2016

20. sajandi keskel, mis lennunduse, kosmosetehnoloogia, tööstuse areng vajab ehitusainete arvestuslikust kuumuskindel, ülitugevast, kerge, väga kiire, sel juhul üks peamisi kett aromaatsed ja heterotsüklilised polümeeri peamine struktuuriüksus elusaks. Selliste polümeeride kuvatakse, kui polümeeri struktuur materjali suurendab temperatuur üle 100 , peale selle aja sai Ziegler-Natta katalüsaator polümeeri teise teaduse saavutused.

Aromaatsed heterotsüklilised polümeeri oli avaldatud mitu kümneid, kuid mis tegelikult on tööstuse vastu aga vaid vähesed, seas neid, polyphenylene tsinksulfiid, polüeetersulfoon, polüeetriosadega ketoon ja polüimiid hindade jõudlusele kõige pilkupüüdev.

See viitab polüimiid imiidsidemetega ring linna peamised keti polümeeri, milles polümeer, mis sisaldab phthalimide struktuuri on kõige olulisem.

Selliste polümeeride Kuigi alguses 1908 on eelnevalt teatatud, kuid seejärel polümeeri olemus ei ole veel täielikult aru, seda ei võeta tõsiselt. 20. sajandi keskpaigast 1940 kuni patentide arv on ilmunud, kuid tõesti omamoodi polümeer materjali ja areng algas 1950. DuPont oli kohaldada mitmeid patente ning 1960, esimene polüimiid film (Kapton (R)) ja lakiga (tuleriit ML) turustada. Nii algas polüimiid õitseb ajastu.

Polüimiid tähelepanu sest see on põhjus, miks:

1. täitmata üldist tulemuslikkust;

2. in sünteesi mitmel viisil;

3. seda saab töödelda erinevate meetoditega;

4. ta on väga mitmesuguseid rakendusi.