Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Kõrge temperatuur vastupidav polüimiid arendamine

Sep 15, 2014

Polüimiid (PI) kõrgel temperatuuril polümeer, 550 ℃ saab hoida lühiajalised füüsikalised omadused suuremate, pikaajalise kasutamise lähedal 330 ℃ kell. Kõrge temperatuur vastupidav tehniliste plastmasside, on üks kõige väärtuslikum liik. See on väga hea suurus ja oksüdatsiooni stabiilsust, vastupidavus korrosioonile ja kiirguse vastupanu, ja hea sitkus ja paindlikkust. Laialdaselt kasutamist lennunduses / aerospace elektriliste / elektrooniliste auto, vedur, täppis masinate ja automatiseeritud kontoritehnika jne..

Aromaatsed heterotsüklilised struktuur on väga stabiilne polüimiid molekulid, mis kajastab muu polümeer materjali suurepärane jõudlus ei saa võrrelda: vastupidavus taltsutada ja madala temperatuuriga, loetletakse bifenüüli kaks anhüdriidi ja amine sünteesi benzaldehyde kaks PI, termilise lagunemise temperatuur kuni 600 ℃, on siiani üks sordi polümeeri kõrgem Tsiviilkäibes. Sellisel temperatuuril, lühiajaliselt põhimõtteliselt suudab säilitada algne füüsikalised omadused. Sobib pika aja, 333 ℃, muud-269 ℃ pole veel embrittlement; kõrge mehaaniline tugevus, benseeni tüüp PI film tõmbetugevus võib jõuda 170MPa, ja loetletakse bifenüüli tüüp võib ulatuda 400MPa temperatuuri tõusuga, muutus on väga väike; kiirguse suhtes; Dielektrilised omadused; keemiliste omaduste stabiilsust, hape, leelis on stabiilne; Lisaks PI libiseda vastupidav võime, suurepärane hõõrdumise jõudlust.

2003 ülemaailmse tarbimise polüimiid on ligikaudu 35000 tonni, umbes 50 rohkem kui peamised tootjad. Praegu tarbimine Ameerikas, Lääne-Euroopas ja Jaapanis on üle 20000 tonni aastas, mille American 13000 tonni/aastas, on oodata 2004 tarbimine Ameerika, Lääne-Euroopas ja Jaapanis jõuab 27000 tonni aastas. Ameerikas 14, Lääne-Euroopas 11, Jaapan on 13 tootmisettevõttes tootmise pii. Peale Venemaa, India, Lõuna-Korea, Hiina, Malaisia ja Taiwani Hiina on väike kogus tootmis-ja pii. Kõnealune piirmäär imiidsidemetega (Ulterm) moodustasid umbes 70% nõudlusest American PI, tema head omadused ja töötlev omadused, tendents ja Polüeetersulfoonkile, polyphenylene tsinksulfiid ja teiste aromaatsete PI konkurentsi tõttu. Oodata globaalse polüimiid nõudluse tahtest järgmise paari aasta jooksul suurenenud umbes 10% aastas.

Meie riik peaaegu üheaegse maailm hakkas teadus ja polüimiid, areng on olnud põhiliselt moodustatud teadus- ja arendustegevuse PI formaat välja töötatud mitmeid sorte, nagu benseen, trimellitic anhüdriidi tüüp, loetletakse bifenüüli kaks anhüdriidi tüüp, bisfenool A kaks anhüdriidi tüüp, ühe eetri anhüdriidi tüüp, BTDA jne, ja saadud esialgse taotluse. Nüüd on ligi 20 tootjad, tootmisvõimsus on ületanud 800 tonni. 2002 PI film market, tootmisvõimsus on jõudnud 750 tonni/aastas, 2003 6 tootjad lisada võimsus 400 tonni/aastas, tootjad laiendada – 26. 4 vabrikud film eksport, millele vask plakeeritud eksport, ekspordi maht ligi 70 tonni aastas. Põhitootmise tootjad on nüüd Jiande City Solver polüimiid Co, Ltd 2001 ning sisemaise toodangu umbes 400 tonni.

Hiinas, võrreldes välismaiste toodete palju sorte on suur konkurentsieelis hind, seega meie riigi electric edge film market on põhimõtteliselt hõivatud kodumaiste toodete, kuid ka siseturul müüdavate hakanud eksportida tooteid, nagu näiteks iga-aastane Northwest Research Institute eksportida 30 tonni BMI Asia amiid, et Euroopa keemiatööstus on ka väike kogus tooteid eksporditakse Shanghai uurimisinstituut sünteetilise vaigu igal aastal.

Praegu termoplastilise polüimiid kasutatakse peamiselt auto mootori osad, õlipump ja pump kata, elektriline / elektrooniline vahend Kuumuskindlad pistikupesa, pesa, trükkplaadist ja arvuti kõvaketta, vedaja, mikrolülituse chip sees õhusõiduki lasti süsteemide.

Polüimiid palju sorte, kuid igal kohal tähtsamate sortide polyetherimide (PEI), polüamiid imiidsidemetega (PAI) ja bismaleimide (BMI) jne... PEI arendab praegu trend on kaks benseeni amine struktuuri või muu engineering plastist sulamist, parandada oma kuumuskindlusega või oma mehaanilise vastupidavuse ja polükarbonaat, polüamiid inseneri plastist või sulami koostise PAI polüimiid sorte, millel on suur jõud, praeguse arengu trend on suurendada muutmist, samuti nagu ka muud plastist sulamist; KMI on Bifunktsionaalne ühend ühendid maleimide aktiivne poolküpsena sarnaneb tüüpiline termoreaktiivsed vaik tegevus ja moldability, põhimõtteliselt sama töötlemise ja vormimise epoksüvaigust, populaarne kohal siseriikliku R & D. Taotluse täitmise polüimiid, polüimiid muutmist, väljatöötamiseks ja komposiitmaterjalide parandamiseks ja muutunud teadus ja arendustegevuse üsna pikka aega kuuma, nagu näiteks polü benseeni diimide täis grafiit või PTFE, polüimiid võib oluliselt vähendada hõõrdetegur, kasutatud autode telgsurvejõu pesumasin, Kuumuskindlad piduriklotsid, kojamehed, laagrid, puksid ja seibid õhusõiduki turbiini mootori gaas; reaktiivmootoriga osade koostamisel kasutatud polüimiid klaaskiust või boori kiuliigist tuntud super inseneri plastikust, Räni, polüimiid materjalid, saab anda hea lahustuvus, läbitavus, löögikindlus, weatherability, haardumist; Lisaks fluoritud polüimiid.

Jaapani NISSAN (Nissan) keemiliste ettevõte plaanib parandada oma polüimiid vaik LCD tootmise saagikust eksponentsiaalselt. Ettevõte investeeris umbes 2000000000 ¥ ($18400000), 2005 esimeses või teises kvartalis polüimiid vaik seadme tootmisvõimsus Chiba laiendada 460 tonni aastas. Lisaks firma ka kavatseb kulutada 1000000000 jeen, mikro kiip tootmise seadme selle Toyama maakonna saagi edu 60%. NISSANI eesmärgiks on 2007, 16000000000 2003 tooted kuni 50% müügi jeen arenguga. Polüimiid vaik on omamoodi kuumakindlad super materjalid, Spikker, et kuvada rippers pilte LCD.

Jiande City Solver Polyimidae Co., Ltd. pakub rahastamine toetus teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse tipptasemel materjale termoplastilise polüimiid arengu edu. Sedalaadi erilist tehniliste plastmasside on lõppenud meie riigis toote impordi olukorda pikka aega täita kodumaise pimekatses tugineda. Termoplastilise polüimiid on suurepärane mehaanilised omadused, isolatsiooniomaduste ja kuumuskindlusega, korrosioonikindlus, kulumiskindlusega ja muid omadusi, vaid ka võidab polüimiid lahustumatu ja raske töötlemine, enamik vead soojuse töötlemise näitas head omadused, saab kuum vajutades vormimise, väljapressimist vormimise ja süstimiseks meetodit, komposiit ja carbon fiber klaas kiud, PTFE, grafiit, täiendavaid venitades iseõlituvad ja wear-vastupanu materjalide omaduste arengut. Materjal on filmiks teha, ka võib valada toru, Baar ja täpsus osad keerulise struktuuriga, mistõttu on ideaalne materjal võib asendada metallist, keraamiline, termoreaktiivsed vaik, tulel termoplastilise plasti ja raske töötlemise polüimiid alusel kindlaksmääratud tingimustes. Praegu on techn. Praegu tehnoloogia on realiseeritud täielikult industrialiseerimise ja 200 tonni aastas elektrijaamade võimsuse, termoplastilise polüimiid toodete teket saab kasutada auto- ning lennuki mootori, sideseadmed, ehitusmasinad, Tööstusmasinad, kaubandustehnika, elektroonika ja Mikroelektroonika, analüüsi ja meditsiiniseadmed ja edastamise ja tekstiili seadmed jne. Hiina keemiatööstus, edendab, et Euroopa turu konkurentsivõime tõstmiseks toodete täiendamine.

Hiina riigikaitse tööstuse arengu ja polüimiid peamiselt koos kiire arengu-, uurimis- ja rakendus mõnes valdkonnas on jõudnud maailma tasandil. Vahe arenenud riikide ja välismaal, peamiselt väikese ulatusega, on praegu suurim kodumaise tootmise tehas 100 tonni aastas, arenenud riikides on põhimõtteliselt kiloton suurus; Hiina toodete kvaliteet on halb, ei ole stabiilsed tulemuslikkuse rakendus; hea toode ei ole piisavalt, mõned sordid, praegu peamiselt polü pyromellitic polüimiid filmide peamiselt, kasutusalad on peamiselt kile ja plastik hallituse ja välismaiste toodete sorte, nagu film, vormimiseks, kate, liim, kate, sortide vaht ja fiber jne.. Hiina tuleks arendada olemasolevate sortide samal ajal, jõuliselt arendada polyetherimide, polü difenüül tetrametüül imiidsidemetega, termoplastilise polüimiid ja polüetüleenist double peamine vaik sortide imiidsidemetega suurema koguse.