Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Elektroonikakomponendid ja pooljuhtide tööstus

May 11, 2016

Selle photoresist: saab ka teatud polüimiid photoresist. Seal on positiivne ja negatiivne plastist liimi sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter, see võib suurel määral lihtsustada töötlemistoimingud.

Mikroelektroonikasektori seadme rakendustes: kasutatakse vahekihi soojustus dielektrilises kihis, puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Nagu kaitsva kihi võib vähendada keskkonnamõju seade võib tegutseda ka kilbist a-osakesed, vähendada või kõrvaldada seade pehme viga. Pooljuhtide tööstuses pooljuhtmaterjalide tootmisel ja digiteerib MEMS kiipe, sest polüimiid kiht, millel on head mehaanilised tõmbetugevus ja nõtkus, aitab parandada polüimiid kiht ja polüimiid kiht ja metalli kiht on deponeeritud peal vahel bond kõrgetemperatuurilise polüimiid liimina. Kõrge temperatuur ja Keemiline püsivus polüimiid kiht ja metalli, mis teenib erinevaid välise keskkonna isolatsiooni.

LCD joondus kokkuleppe keda kasutanud: polüimiid TN-LCD, STN LCD, TFT-LCD ja tulevased aspektid ferroelektriliste vedelkristall ekraan materjali joondamine agent occupies väga olulist osa.

Valguse materjal: kasutatud materjalide passiivsed või aktiivsed optiline lainejuhi lüliti materjalidena, fluori sisaldavate polüimiid kommunikatsiooni lainepikkusel vahemikus läbipaistev polüimiid kromofoori Alusmaterjal materjalina parandab stabiilsust.

Niiskus: Hügroskoopne lineaarse laienemise selle põhimõtte kasutamist saab teha niiskuse sensor.