Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Üldine

Jul 13, 2016

Heterogeenne polüimiid teadus on veel algstaadiumis, tõttu eksperimentaalne andmeid kogunenud piisavalt rikkust. Nii palju seadusi ei järgmiselt: päris kindel, selle füüsiline tähendus rohkem vaja põhjalikumalt uurida.

Isomeeride dianhydride polüimiid saadud TG 3,3 "-> 3,4" - > 4,4 tellida alandada. See on asendatud phthalimide toonud kuni 3 ametikohal saada takistus.

Termiline stabiilsus vahel heterogeenne polüimiid poolt TG vastupidises järjekorras, st 3,3 - < 3,4 "-< 4,4. See võib olla tingitud 3 asendatakse phthalimide on madalama soojuse stabiilsus ja lihtsam tegevus (madalam TG) tarbivad rohkem energia.

Alates 3, 4'-dianhydride peale polüimiid dianhydride isomeeride saadud polüimiid saadud on palju madalam Magma viskoossuse. See võib olla tingitud asümmeetriline dianhydride polümeeri ahelate korrektsuse vaesed, vähendades intermolecular jõudu.

M, m "-diamines polüimiid polüimiid väiksem kui p, p'-Dielektriline läbitavus Diamiin. See on m, m "-diamines polüimiid vaba maht.

Saadud on isomeersete Diamiin ja dianhydride molekuli ahelas on painutatud polüimiid molekuli ahelas suhteliselt jäik polüimiidid võttes suurem lahustuvus.

Polüimiid polümeeri suhe saadakse 4, 4'-dianhydride ja 3, 4'-3, 3' toetust saavate ja madalama gaasi läbi anhüdriidid, kuid kui suurel määral valikuliselt vähendada läbilaskvust suurendada. Ja p, p'-diamines polüimiid gaasi eraldamine tegur suurem filtratsioonimooduli ja veidi väiksem.

Tris aromaatsete polüimiid asi ei leitud olulisi erinevusi termiline stabiilsus, TG või lahustuvus.