Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Hea kvaliteediga Carbon Fiber

Jun 13, 2017

Hea kvaliteediga süsinikkiust, vaja pöörata tähelepanu tehnilised küsimused:

1. kõrge puhtusastmega, kõrge tugevus, tihendamiseks ja pinna puhtus on esmane ülesanne ette valmistada suure jõudlusega süsinikkiust. Süsinikkiust süsteemide kavandamine: monomeer polümeer eelkäija. Eelkäija kiu kvaliteedi määrab süsinikkiust olemusest, vaid ka piirab selle omahind. Kõrge kvaliteediga PAN eelkäija on suure jõudlusega süsinikkiust esmane eeldus.

2. lisandite vead minimeerimiseks, mis on parandada tõmbetugevus süsinikkiust on oluline meede, vaid ka teaduse ja tehnoloogia töötajate kuum teema. Mõnes mõttes protsessi tugevuse suurendamiseks on sisuliselt protsessi vähendada ja vähendada defekte.

3. in eeloksüdatsiooni protsessi, et tagada homogeensuse eeldus, nii lühike kui võimalik eeloksüdatsiooni aeg. See on suund on vähendada tootmise küsimusi.

4. uuring kõrge tehnoloogia ja kõrge temperatuur seadmete ja nendega seotud olulised komponendid. Kõrgetemperatuurilise koksistamise temperatuur on üldjuhul 1300-1800 ° C ja selle grafitiseerimise abil on üldiselt 2500 3000C. Niisugune kõrge temperatuur toiming, tuleb pidevaks, vaid ka parandada seadmete eluiga nii uue põlvkonna kõrge temperatuuri ja kõrge temperatuur seadmed on eriti oluline. Inertgaas, hapniku mikrolaineahi, plasma ja induktsioon Küte.