Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Kuidas valmistada PTFE-lehe toorainevöös

Jul 16, 2018


PTFE lehe peamiseks tooraineks on polütetrafluoroetüleen ja polütetrafluoroetüleen on insener-plastik, mille korrosioonikindlus, kulumiskindlus, kõrge ja madal temperatuuritaluvus. Treppide ehitus PTFE leht on oluline plastide valik. PTFE-vardadest valmistatud tooteid kasutatakse laialdaselt masina-, elektroonika-, tekstiili-, ehitus-, kosmosetööstuses ja muudes tööstusharudes.

jaotis. Toormaterjali turvavöö viitab välismaailmast pitseeritud ainete eraldamisele, takistades õhu sisseviimise põhjustatud oksüdeerumist, samuti takistades toormaterjalide niiskuse läbitungimist ja tolmu haardumist.

Kandke ja pisartage. Tavalised tihendusmeetodid on määrimine, vahatamine ja mehaaniline tihendamine. Erinevad sulgemismeetodid sobivad erinevatel juhtudel. Nagu üldine nõud, võite kasutada kummikorgi või korki.

Tihendamiseks tihendamiseks on võimalik ka padi lisada või kasutada kummist tihendit, veekindlust, õlipulgast jne; pügala ja pilu tihendamiseks on võimalik kasutada vastassegu või kasutada kitt, kitt,

Tihendusmaterjalid, näiteks asfalt; Torujuhtme sulgemiseks võib kasutada toormaterjali vööd või vedel toormaterjali vööd; ja suhteliselt liikuvate osade tihendamiseks kasutatakse tihti ka tihendikatti või õlivarda.