Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid oluline polümeer materjalid

Sep 15, 2014

Polüimiid on omamoodi oluline polümeer materjalid on laialdaselt kohaldada kõigis eluvaldkondades, sest tema oluline roll tööstuse arengu strateegiliste ressursside ekspordi piirangud paljud riigid. Sellega seoses JIANDE CITY SOLVER POLÜIMIID CO., LTD. iseseisvalt väljatöötatud polüimiid saab masstootmine, breaking meie riigis välismaal blokaadi.

Polüimiid kuni 700 ℃ kõrge temperatuur, selle tugevus on sarnane metallist, on tuntuim klass orgaaniliste polümeer materjalid, polümeer materjalid kõik spire igakülgse tulemuslikkuse. Praegu tootmist fiber, polüimiid vahtu, plastilise ja muud tooted on laialdaselt kasutatud lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedelkristall, lahuselu membraani, laser väljad. Tööstus üldiselt usuvad, et "no polüimiid ei oleks tänapäeva mikroelektroonikasektori tehnoloogia". Kuid kuna teadus-ja arendustegevusse, pikk tsükkel, tootmisraskusi, kogu maailm on Ameerika, Jaapan, Venemaa, Austria ja mõned teised riigid, kapten arenenud tehnoloogia. Strateegiliselt tähtis, sest Hiina tehnilise blokaadi, ekspordipiirangute olnud nendes riikides.

2009. aastal Euroopa ja Ameerika riikidest, mille aastane toodang on 30000 tonni polüimiid, aga meie riigis on vähem kui 20 tonni. See on selles polüimiid taust on muutunud üha kitsaskoht, piirates Hiina tööstuse, teaduse ja tehnoloogia, JIANDE CITY SOLVER POLÜIMIID Ltd 2010 toimib edukalt saavutada polüimiid masstootmine, ja edasi arendatud toota kõrge molekulaarne materjal on parem kui polüimiid polüimiid raamatu. Paber on tingitud polüimiid polümeer materjalid veel polümerisatsioon tulemuseks polüimiid materjal soojust vastupidavus ja tugevus on parem kui polüimiid, jõudnud maailma kõige Kõrgtase. JIANDE CITY SOLVER POLÜIMIID Co, Ltd ütles Yang Cheng, polüimiid kiud enne meie toodete, importtooted umbes neli sada tuhat, 2008, 2009 või nii, hinnad, tarneperiood on esitatud heteronomy. Sest see üks meie ettevõtted on mingit läbirääkimispositsiooni, meie toodete turule sisenemise 2010, 2011, kui turu valideerimise välisfirmad hakkas alavääristada, hind lõigata poole.

Praegu JIANDE CITY SOLVER POLÜIMIID Co, Ltd on maailma ainult saadaval ka polüimiid sünteesitud rida valmistoodangu maht ning ettevõtete, paber asetatakse tootmise ning polüimiid lõpus.