Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Parandage kõrgtemperatuurilist stabiilsust

Jun 02, 2017

Polüesterkiu roll

1. Parandage kõrgtemperatuuri stabiilsust ja parandage kõrgtemperatuurse polüesterkiu monofilament stabiilsust kolmemõõtmelise jaotuse tõttu. Samal ajal, kui asfaldil on tugev adsorptsioon ja mitte mähisega, võite neelata liiga palju asfalt, nii et asfaldi viskoossus ja sidus jõud suurenevad. Samal ajal on ristkonstruktsioonide tugevdamine ja sillustav efekt, asfaldi voolavusomaduste vähendamine, agregaadi külgsuunalise nihke või voolu piiramine. Tõhusalt parandades kõrgtemperatuurilist stabiilsust, on kiu asfaltbetooni stabiilsus oluliselt paranenud.

2. Parandage madala temperatuuriga pragude vastupidavust, asfaldi kiudude adsorptsiooni, mille tulemuseks on asfaltbetoon, suurenenud asfaldi kogus. Kõrge asfaldi sisaldus, nii et kiu asfaldisegu temperatuuril -40 madalal temperatuuril on ikka veel paindlikkuse ja kõrge tõmbetugevuse säilitamiseks. Tõhus vastupanuvus kokkutõmbumisvastasele stressile, nii et madalatemperatuurse korrosioonivastase toimega segu, termiline pragunemise ja pragunemise vähendamine võib takistada peegeldumise arengut.

3. Parandage ümbritseva õhu temperatuuril ümbritseva keskkonna asfaltkatendi väsimuskindlat toimet tingituna ratta koormuse korduvatest mõjudest. Kui koormus kordub rohkem kui teatud arvu korral, on koormus kõnniteel stressi all üle struktuurilise takistuse tugevuse, nii et teepinna praod. Asfaltbetooni väsimus tugevneb ja väsimustugevust parandatakse kiudude monofilamendi ühtlast jaotust segus pärast polüesterkiudude lisamist.

4. Parandada vee stabiilsust Asfaldi katendi vee stabiilsus on asfaltkatendi olemasolu vee tingimustes, sõltuvalt liikluskoormusest ja temperatuuri laiendamisest ning korduva rolli kokkutõmbumisest. Polüesterkiudude lisamine paksendab bituumeni kilet, vähendab vee väljavahetamise bituumeni tugevust ja vähendab asfaltbetoonist infiltreerunud vett. Koos kiudude adsorptsiooni rolliga suurendab asfaldi, asfaldi ja täiteaine viskoossust sidumisjõu parandamiseks. Ja asfaldisegust asfaldisegu ja agregaadi poolt asfaldisegust moodustava liidese pealekandmise võime, mis aitab vältida vee eemaldamist, paraneb ja parandatakse asfaldisegu vee stabiilsust.