Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Parandage kõrgtemperatuurilist stabiilsust

May 25, 2017

1. Parandage kõrgtemperatuuri stabiilsust ja parandage kõrgtemperatuurse polüesterkiu monofilament stabiilsust kolmemõõtmelise jaotuse tõttu. Samal ajal ja asfaldil on tugev adsorptsioon ja mitte mähisega, võite neelata liiga palju vaba asfalt, nii et asfaldi viskoossus ja sidus jõud suurenevad. Samal ajal vähendab ristkonstruktsioonide tugevus ja sillustav efekt asfaldi voolu jõudlust, vähendatakse agregaadi külgsuunalist nihet või voolu, kõrgel temperatuuril püsivus paraneb ja kiudude betooni stabiilsus on paranenud. Oluliselt paranenud.

2. Parandage madala temperatuuri pragunemist, asfaldi kiudude adsorptsiooni, mille tulemuseks on asfaltbetoon, suurim asfaldi kogus. Kõrgem asfaldisisaldus, nii et kiu asfaldisegu temperatuuril -40 madalal temperatuuril on endiselt paindlikkus ja kõrge tõmbetugevus. Efektiivne vastupanu kokkutõmbumisvastasele stressile, nii et madalatemperatuurse korrosioonivastase toimega segu, termiline krakkimise ja pragunemise vähendamine võib takistada peegeldumise arengut.

3. Parandage ümbritseva õhu temperatuuril ümbritseva asfaldkatete väheseid töötingimusi ümbritseva keskkonnaga, sõltuvalt ratta koormuse korduvast mõjust. Kui koormust korratakse rohkem kui teatud arv kordi, on koormus kõnniteel stressi all üle struktuuriresistentsuse tugevuse, nii et teepinna praod. Asfaltbetooni väsimus tugevneb ja väsimustugevus paraneb kiudude monofilamendi ühtlast jaotumist segust pärast polüesterkiudude lisamist.

4. Parandada vee stabiilsust Asfaldi katendi vee stabiilsus on asfaltkatendi olemasolu vee tingimustes, sõltuvalt liikluskoormusest ja temperatuuri laiendamisest ning korduva rolli kokkutõmbumisest. Polüesterkiudude lisamine paksendab bituumeni kilet, vähendab vee väljavahetamise bituumeni tugevust ja vähendab asfaltbetoonist infiltreeritava vee hulka. Koos kiudude adsorbeerimise rolliga suurendatakse nii asfaldi viskoossust kui ka asfaldi ja agregaadi sidumisjõu parandamist ning asfaldisegust asfaldisegmendi ja agregaadi poolt asfaldisegust moodustuva liimkile võimet tõkestada vee eemaldamist ja Paraneb asfaldisegu vee stabiilsus.