Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

lineaarne struktuur

May 19, 2017

Lineaarse struktuuri: Vulkaniseerimata kummi üldstruktuuri. Kuna molekulmassiga on väga suur, no välisjõu, makromolekulaarsele ahela oli statistiline pundarstruktuur kõver. Kui välisjõu eemaldamine välisjõu, puntrasolekust joont rühma muutusi, molekulaarne ahela tagasilöögi, mille tulemuseks on tugev kalduvus taastada, see on päritolu suure elastsuse kummi.

Hargnenud struktuuriga: Kummi makromolekulaarsete ahela keti liitmise, geeli moodustumist. Gel tulemuste kummi ja töötlemine on kahjulik. Kummis, igasuguseid Kompleksimoodustajate sageli ei saa siseneda geeli tsooni, moodustamise kohaliku tühjaks, ei saa moodustada tugevdamine ja ristsillutavusele nõrgal positsioonil toode.

Ristsidestav struktuur: lineaarne molekul üksteisega seotud kaotades aatomit või kämbla moodustamaks kolmemõõtmelise võrgustiku. Mis laagerdumisprotsessile see struktuur on jätkuvalt tugevdada. Sel viisil vaba liikuvuse segmentide väheneb, plastilisuse ja venivus vähenemine, tugevus, elastsus ja kõvaduse suurenemine, survekahanemisega ja turse vähenemist.