Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Peamised tooted polüimiid

Sep 15, 2014

Inseneri plastide: Engineering plasti jaguneb termoplastilisest ja termokõvenevast vaik kahte kategooriasse. Polüimiid termoplastilise materjali ilma sulamine mõjutavad mitmeid avaldustel kõrgefektiivsete materjalide omadused. Kuid inseneri Temperatuurikindla suurepärane segu töötlemise jõudlust ja suure jõudlusega ühes. Omavahelist Klaasistumistemperatuui polüimiid erilist engineering plastikust kõrge (243 ℃) ja sulamistemperatuur (334 ℃), kuumutatakse deformatsioon temperatuuri kuni 316 ℃, saab kasutada pikka aega kell 250 ℃; PI vaik mitte ainult kuumuskindlusega kui teiste kõrge temperatuuri vastupidav plastikust on hea ja ei eeliseid kõrge tugevuse, kõrge elastsusmooduliga, kõrge luumurru sitkus ja hea mõõtmete stabiilsus.

Kiudaineid: polüimiid fiber on ka aromaatsete imiidsidemetega kiudaine, jaguneb tavalise kuumakindlad ja kõrge tugevuse, kaks. Endine saab filtreerida materjali, peatross kondoomid, temperatuuri keskmise tuletõrjele jne.. Mehaaniliste omaduste Viimane võimalik saavutada süsinikkiust, on arenenud komposiitmaterjalide lisatarvik, saab kasutada ka kuulikindlad vestid ja muud kaitsekilp. Praegu kasutatakse kõrge temperatuur filtri valmistamiseks materjali on applied laialt ja kiiresti. Nende seas on peamiste kott tüüp tolmu eemaldamine omamaisel turul--kõrge temperatuuri vastupidav filter, mida kasutatakse laialdaselt kasutatav seade PPS fiber polüimiid fiber high-end imporditud allosas.

Film: 1961 Ameerikas DuPont esimesena toodetud PI film, tootmistehnoloogia PI film keskendub peamiselt kolme suurima tootja: American DuPont, Ube industries ja Jaapan kanegafuchi kemikaali.

Advanced komposiit materjalidest: polüimiid Komposiitmaterjal on Viimane kuumuskindel vaik põhineb komposiitmaterjalid kasutatakse peamiselt lennundus.

Vaht plastide: polüimiid vaht on üks parimaid vaht Tsiviilkäibes, polümeer, pikaajaline vastupidavus 250 ℃ ~ 300 ℃ temperatuuril, kõrge temperatuuri lühikese aja vastupanu 400 ℃ ~ 500 ℃. Kuna kahekümnenda sajandi 70 aastat arendanud, on ligi 40-aastane eellugu. Polüimiid vaht võib jagada termoreaktiivsed polüimiid vaht, termoplastilise polüimiid vaht, kaks.

Plaanis, Haarake core technology ja industrialiseerimise polüimiid olid Austria Evonic firma ainus tootjad ja firma abil sünteetiline protsessi polüimiid kaks anhüdriidi ja kaks amine võrreldes Evonic madalam hind, tehnoloogia, turg on täieliku konkurentsi tõrjutuse integratsiooni aste loodud firma vähesus.