Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Epoksüvaigust materjalide omadused

Dec 19, 2016

Epoksü vaik on teisese hüdroksüül rühma ja epoksü grupp ja teisese hüdroksüül rühma võib reageerida ka isotsüanaat. Epoksüvaigust kui otsene Lisaks polüoole sisaldavad polüuretaanist isekleepuv hüdroksüül sisaldavate koostisosade kasutamise meetod vaid hüdroksüül osaleda reaktsioon, epoksü rühm ei vastanud.

Happe vaik, carboxyl, nii et peab ring, ning seejärel polüuretaanist isekleepuv isotsüanaadi reaktsioon. Epoksü vaik lahutab etüülatsetaadi, lisatakse fosforhapet Küte reaktsioon, adduct loendisse polüuretaanliim; liimi alguses kleepuv; Kuumuta vastupidavus ja hüdrolüütiline stabiilsus ja nii parandada võib olla alkoholi tarvitanud amine või amine reaktsioon toota polüoole, juuresolekul kolmanda taseme lämmastiku aatomite liitumissaadused, võib kiirendada NCO reaktsioon.

Epoksüvaigust polüoole osa ühendab eeliseid epoksü- ja Polüuretaan vaik on hea Kleepumistugevus ja keemiline vastupidavus, polüuretaanist isekleepuv tootmise epoksüvaigust üldiselt kasutada EP-12, EP-13, EP-16 ja EP-20 ja muid sorte.