Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid - anorgaanilised hübriid materjalide mehaaniliste omaduste

Oct 12, 2016

SiO2 sisaldus pikenedes suureneb polüimiid-SiO2 hübriidide tõmbe elastsusmoodul. Kuid tema tõmbetugevus ja katkevenivusega vähenevad. Haakeseadise aine väike kogus võib oluliselt parandada moodul ja jõudu. Lisades R2Si (või ") 2 saab parandada malleability hübriid. Polüimiid-polüsiloksaani Hübriidsüsteemide tõmbe omadused on väga erinevad sõltuvalt sellest, kas nad on keemiliselt seotud või mitte. Tõmbetugevus, moodul ja katkevenivusega-liimitud hübriidide vähenevad, kui Keemiline side-tüüpi hübriid võib tõmbe omaduste parandamiseks. Aga sellegipoolest-ühendatud süsteemide on ikka parem kui vastava plokk-kopolümeeri.

Dünaamiline mehaaniline analüüs näitas, et SiO2 sisaldus kasvuga on suurenenud ladustamise moodulist hübriid. Tanδ piigi intensiivsus väheneb ja laius suurendab ja veidi liigub paremale, kuna temperatuur langeb.

Mida väiksem suurus SiO2 faasi eraldamine, iseäranis eespool osutatud suundumus. Need tulemused näitavad, et hübriidmaterjalid polüimiid molekulide liikumine on väiksem kui ka suurem polümeeride. Ladustamise moodul-liimitud hübriidide väheneb polüsiloksaani, mis kajastab vahe polüsiloksaani ja SiO2 looduses sisalduse suurenemisega.