Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Metallist dopingu meetodid - osa 1

Oct 14, 2016

Üldised meetodid

Polüimiid eelkäija, enamasti metallist dopant lisatakse polyamic happe lahusega, et saada homogeenne lahus ning lahus moodustatakse film. Lõpuks, imidization, tavaliselt termilise Rattasõit, tulemuseks polüimiid metallist hübriid materjali.

In situ polümerisatsioon doping

Metallist mitmesugused agent on esimene lahustatakse aprotic polar lahusti ja seejärel läbima polükondensatsiooni selles lahuses legeeritud polyamic happelise lahuse. Mõne süsteemis saate seda meetodit parandada dopingu mõju. Lisaks on dianhydride, Diamiin monomeeri gaasi faasis kaas sadestumise polümerisatsioon doping võib saada ka hübriid film.

Reaktsioon doping

Metallist dopant toodetakse kohapeal Keemiline reaktsioon, lahus. Näiteks mõned hõbedane soola lõppemiseks on DMF, ei või Polüamiid toodetud happe geel, lisades hexafluoroacetylacetone, Ag teket, saab ületada eespool nimetatud probleemid. Ebastabiilne dopant H3FeCl6 saadakse ka Fe (acac) 3 koos HCl reaktsioon. Mõnikord on selle legeeritud lisades väheneva agent, nagu NaBH4-ga et metalliioonidega arvesse metal elemente.