Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Multi-channel sünteesi kohta

Jun 01, 2016

Polüimiid mitmesuguseid vorme. Vastavalt puudulik statistika, seda on kasutatud sünteesida polüimiid dianhydride ja ortofenüleendiamiini jõudis 200 300 liiki, seetõttu sünteesi ja polüimiid uuring on jõudnud tuhandeid. Samal ajal sünteesi polüimiid mitmel viisil, eri kohaldamise tagamiseks vastavalt valimist. Järjepidevuse muutuja selline sünteetiline polümeer on raske on teine.

Polüimiid peamine kahealuselist anhüdriidi ja ortofenüleendiamiini sünteesi, need kaks monomeeride ja paljud muud heterotsüklilised polümeeride, näiteks polybenzimidazole, polybenzoxazole, polybenzthiazole ja polyquinoline monomeeri sellise tooraine, sünteetilised ja kergesti suhteliselt lai allikas.

Selle polüimiid võib koosneda ka ortofenüleendiamiini ja dianhydride polar lahustis, näiteks Dimetüülfumaraati, PUHUB, NMP või THF / metanooli segatud lahus tulel polükondensatsiooni saada lahustuvad polyamic hape, filmimine või ketramine ja seejärel kuumutada umbes 300 dehüdratsioon ring sisse polüimiid; Võib ka lisanduda, äädikhappe anhüdriidi ja kolmanda taseme amine katalüsaatorid nagu polüamiid hape, keemilise dehüdratsioon cyclization polüimiid lahendus või pulber. Dianhydride ja selle ortofenüleendiamiini võib ka keeva lahusti, nagu fenool lahusti pakkuda polükondensatsiooni samm on polüimiid saada kõrge. Lisaks võib seda teha kahealuselist estrid ja ortofenüleendiamiini tetra-hape, saadud polüimiid. Seda saab ka valmistada polüamiid happe polüimiid polüisopreenist. Siis soojust, into polüimiid. Need meetodid on toonud mugavamaks töötlemiseks, endise nimega PMR meetod, võite saada madala viskoossusega lahus, tahke rohkesti, kui moodustati koos aknaga, madal magma viskoossuse, eriti sobiv; komposiitmaterjalide valmistamiseks Kasv viimase üleminekuprotsessis lahustuvust ei vabasta madala molekulmassiga ühendid.

Lihtsalt anhüdriidi (või neli hape) ja ortofenüleendiamiini puhtuse kvalifitseeritud sõltumata kondensatsiooni meetod, on lihtne saada piisavalt kõrge molekulmassiga; Liitumise ühiku glükosiidide või amine üksus ka saab kergesti reguleerida molekulmassi.

Madal molekulaarne polüimiid anhüdriidi (või Orto hape) sisaldavad Lõpprühmade ja amine Lõpprühmade võib reageerida omavahel kuumutamisel vaakumis, suhteline molekulmass jätkuvalt kasvanud.

Kergesti kasutusele reaktiivne rühma ahela lõpus või kett aktiivne oligomeeridel saada termoreaktiivsed polüimiid moodustamiseks.

Kasutamise polüimiid happe carboxyl rühma, esterification või soola moodustumist, saada valgustundliku sõprade või pikaahelalisi alküül amphiphilic polümeeridest saadud photoresist või hübriid materjali LB filmide valmistamiseks.

Polüimiid üldilmet anorgaanilised sünteetiliste üldmenetluse soolad, mis prepolymer lahendus või polüimiid pealistamisel või ketramine võib kasutada otse, ilma et oleks vaja jaoks keeruline pesta anorgaaniliste soolade eemaldamiseks võib laguneda performance-toode, mis on eriti kasulik isolatsioonimaterjalist ettevalmistamiseks.

Nagu ka dianhydride ja asendajana ortofenüleendiamiini kergesti sublimated kõrge vaakumis ja seetõttu saab polüimiid film vapor sadestamise meetod on moodustunud tooriku, eelkõige võttes teravate servade või seadme pinna rikkumisi.