Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Muud funktsioonid pii (polüimiid)

Sep 15, 2014

PI tihedus on 1.28-1.48g/cm3, imidization temperatuuriga järjest, suurendab tihedus; Kuna peamised turustusahela sisaldav side Sõprade voolutihedus on väiksem. PI on suurem tõmbetugevus, painutamine, surve tugevust, mehaanilised omadused kuuluvad Kesk- ja kõrgema taseme, eriti kell kõrge elastsusmooduliga kõrge kõrge elastsusmooduliga on mehaaniliste omaduste silmatorkavamana.

Roomavus vastupidav iseliimuv PI on hea mõõtmete stabiilsus, mis on väga silmatorkav.

PI silmapaistvamaid toimimine on oma kuumuskindlusega on kõrge, lagunemistemperatuur klaasistumistemperatuur, termilised tulemuslikkust on kõrgem, ja pidev kõrge temperatuur. Pidev töötemperatuur on 250 ℃.

PI suurepärased elektri soojusisolatsiooni omadused laia temperatuuri Dipooli kaotus on üsna väike. See on kõige suurepärane corona vastupanu, või on see tänu keemilise reaktsiooni genereerida Corona kahesugused: oksüdatsioon aktiivse hapniku aatomite lagunemise; oksüdatsiooni reaktsioon osooni, hüdroksiidid on väga vastupidavad. PI kuulub vahe dielektrilise materjali.

PI on hea stabiilsuse jaoks õlid, orgaanilised lahustid, lahjendatud lahust, kuid mitte resistentne tugev oksüdeerimise abil kontsentreeritud väävelhappega ja suitsevat lämmastikhapet, ka mitte leeliskindlad tüüp ja ülekuumendatud auru. Oksüdatiivse lagunemise tekkisid tugevad oksüdeerijad rolli. Leelismetallide ja veeauru mõju teeb PI imiidsidemetega ring avamine ja selgroo murd esineb, on tulemuseks jõudluse langus.

Tõttu suur hulk aromaatsete molekulide kett pii ring struktuur, mis neelab kiirguse võime on väga tugev, seega on suurepärase kiirguse vastupanu, ta ei saa seista, neutronite, elektronide, 7 rays, ultraviolettkiirgus, kiirgus keskkonda, jõudluse vähenemine on väga piiratud.