Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Outlooki

Apr 25, 2016

Outlook: Kui paljutõotav polüimiid polümeermaterjal täielikult mõistetud, linnas Isoleermaterjali ja taotlus ehitise olulised asjaolud on pidevalt laienenud. Võttes aluseks funktsionaalsed materjalid on tekkimas, nende potentsiaali on endiselt kaevamised. Kuid pärast 40 aastate arengu see ole veel saab suurem tõug, peamiselt seetõttu, võrreldes teiste polümeeride hind on liiga kõrge. Seega, üks tulevase teadustöö põhisuunad peaks jätkuvalt olema järjestikuliselt sünteesi ja polümerisatsioon käigus leida võimalusi kulude kokkuhoiuks polüimiid.
1. monomeeride sünteesi: polüimiid monomeer on dianhydride (D hape) ja ortofenüleendiamiini. Ortofenüleendiamiini sünteesi meetod on suhteliselt küpsed, seal on palju ortofenüleendiamiini varustuse müügist. Dianhydride monomeeri on üsna eriline lisaks kasutamist, kui kuivatamise agent epoksüvaigust kasutatakse peamiselt polüimiid sünteesi. Pyromellitic dianhydride ja trimellitic anhüdriidi võib olla raske aromaatsete nafta toote rafineerimisega saadud õli durene ja osalise kolm tolueeni auru ja vedeliku faasi oksüdatsiooni samm anda. Muud olulised dianhydride, bensofenoon dianhydride, loetletakse bifenüüli dianhydride, difenüül eetri dianhydride, hexafluoro dianhydride mitmesugustel viisidel, sünteesitud, kuid hind on väga kallis, nagu hexafluoro dianhydride kg jõudnud ülemise miljonit. Changchun kohaldada keemia instituudi väljatöötatud o-ksüleen kloorimise, oksüdatsiooni ja seejärel isomeerimise eraldamine saadakse kõrge puhtusastmega anhüdriid 4-kloro-3-kloro ja ftaalhappe anhüdriid, need kaks ühendid võivad sünteesitud nagu tooraine seeria dianhydride, suure arengupotentsiaali kulude vähendamiseks on väärtuslik sünteesimisviis.
2. polümerisatsioon protsessi: praegu kasutatud kaheastmeline, üheastmeline polükondensatsiooni protsess kasutab kõrge keemistemperatuuriga lahusti aprotic polaarsete lahustitega kõrgemat hinda, on raske jagatav, lõpuks ette Kuumuskindlad töötlemine. PMR meetodit kasutades odav alkohol lahustiga. Samuti saate termoplastilise polüimiid dianhydride ja polümeriseeritud otse linnas ekstruuderis granulatsiooni lahusti ortofenüleendiamiini enam ei vajata, võib oluliselt parandada tõhusust. Koos mõne klooritud anhüdriidi ilma läbimas dianhydride ja selle ortofenüleendiamiini, bisfenool, naatriumsulfiidi või elementaarse väävli otse polümeriseeritud polüimiid on kõige ökonoomsem sünteesimisviis.
3. töötlemine: polüimiid pind kohaldamine on nii lai, töötlemine on ka erinevaid nõudeid, nagu kõrge ühtsuse depositsiooni, spinning, sadestamine aurufaasist, submicron Litograafia, sügav sirge sein graveeritud eclipse, suure pindalaga, suuremahulise vormimise, ioonlegeerimisseadmed, laser täppistöötluses, nano-hübriid tehnoloogia, nagu see on polüimiid taotluse avada Valdaval maailmas.
Koos olulise vähenemise sünteesi tehnoloogiat veelgi parandada töötlemise tehnoloogia ja kulu, kuid on suurepärane mehaanilised omadused, elektriliste omaduste, termoplastilise polüimiid tahet näitavad ka olulisemat rolli tulevikus materjalide valdkonnas. Termoplastilise polüimiid ja oma head rakendatavust ja rohkem paljutõotav.