Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Outlooki

Jun 12, 2016

Kui paljutõotav polüimiid on täielikult tunnustatud polümeermaterjal, taotluste isolatsioon ja konstruktsioonimaterjalid laieneb pidevalt. Funktsionaalsed materjalid seisukohalt kuigi on olnud palju materjali harjuda, kuid tema potentsiaal on ikka kaevamised. Pärast poole sajandi areng ei ole veel kujunenud erinevat polüimiid tuleneb peamiselt suuremad kulud. Aga keemia seisukohast polüimiid maksumus alandatakse. On kaks võimalust vähendada kulutusi: esimene polümerisatsioon protsessis leida võimalusi monomeeri sünteesi; Teine polüimiidid tulemuslikkuse parandamiseks, et uutel täitmise arendada muud polümeerid on veidi madalam kui aromaatsed polüimiidid, kuid kõrgem uus tõug oli modifitseeritud polümeerid.

(1)sünteesi monomeere: polüimiid monomeer on dianhydride (D hape) ja ortofenüleendiamiini. Ortofenüleendiamiini sünteesi meetod on suhteliselt küpsed, on ka paljud ortofenüleendiamiini varustuse müügist. Dianhydride monomeeri on üsna eriline lisaks kasutamist, kui kuivatamise agent epoksüvaigust kasutatakse peamiselt polüimiid sünteesi. Pyromellitic dianhydride ja trimellitic anhüdriidi saab puhastatud naftatoodete ja durene osaline tolueeni auru ja vedeliku faasi oksüdatsiooni kolmeastmelist saada aromaatset õli, tõsta kaalu. Muud olulised dianhydride, bensofenoon dianhydride, loetletakse bifenüüli dianhydride, difenüül eetri dianhydride, hexafluoro dianhydride mitmesugustel viisidel, sünteesitud, kuid hind on väga kallis. Nagu hexafluoro dianhydride paar tuhat dollarit tuhande Dakota. Hiina Academy of Changchun kohaldada keemia instituudi väljatöötatud o-ksüleen kloorimise, oksüdeerumist ning seejärel eraldades isomeeride saadakse kõrge puhtusastmega anhüdriid 4-kloro-3-kloro- ja ftaalhappe anhüdriid. Nendel kahe seeria ühendid nagu tooraine võib sünteesitud dianhydride, suure arengupotentsiaali kulude vähendamiseks on väärtuslik sünteesimisviis.

(2) polümerisatsiooni protsessi: praegu kasutatavate kaheastmeline, üheastmeline polükondensatsiooni protsessis kasutatakse kõrge keemistemperatuuriga lahusti aprotic polaarsete lahustitega kõrgemat hinda, on raske jagatav, lõpuks ette Kuumuskindlad töötlemine. PMR meetodit kasutades odav alkohol lahustiga. Saate ka termoplastilise polüimiid dianhydride ja mõne ortofenüleendiamiini polümeriseeritud otse linnas on ekstruuderis ja pelletized, lahusti ei ole enam vajalik, võib oluliselt parandada tõhusust. Chlorophthalic anhüdriidi ilma dianhydride ja ortofenüleendiamiini diklofenak esimene bisimide ja seejärel otse polümeriseeritud polüimiid, hankida mitmel viisil on väga ökonoomne sünteesimisviis.

(3) polüimiid polümeeri teha muud kõrgtehnoloogilist: Copolymerization, segamise polüimiid ja nailon, polüester, polükarbonaat ja epoksüvaigud, koos palju tööd on avaldatud artikkel. Sellise modifitseeritud polümeerid, kuigi seal on mõned sortidest saadud taotluste, kuid ikka veel kaugel millenniumi nõutavast tasemest, selle potentsiaali on endiselt väga ere väljavaateid.

Kulupõhine probleemid viimastel aastatel heterogeenne polüimiid kasvav probleem õppimiseks, lisaks sellised polümeerid on nn "teise põlvkonna polüimiid." Sest positsiooniline isomeeride dianhydride ja tulemuseks oleva polüimiid võrreldes tavapäraste polüimiid, olles kõrgem klaasistumistemperatuur ortofenüleendiamiini alandada sulatada viskoossus, säilitades kõrge termiline Oksüdatsioonikindluse, suurepärane mehaaniline ja elektriline soojusisolatsiooni omadused. Mõned on ka kalduvus vormi isomeeride macrocycle. Piirkonna uurimiseks on ainult alguses, ma usun, et kõik olenemata saavutavad suuremat edu teadustöös süntees või jõudlust, eriti seoses võimaliku funktsionaalsed materjalid on kaugel mõistmist. Võib oodata heterogeenne polüimiid arendab rohkem uusi polümeer materjalid.

Tõepoolest, polüimiidid on veel arvukalt probleeme, näiteks areng saab olema madalal temperatuuril (nt toatemperatuur ~ 200 ) kuivatamise, kõrge temperatuuri (300 eespool) struktuuri ja kuivatamise meetod, null kaksikmurdvas filmimaterjal kõrge soojusjuhtivus materjalide ja muud funktsionaalsed materjalid.

Me alati uskuda, et vähendada märkimisväärselt kõnesünteesi tehnoloogiat ja veelgi parandada töötlemise tehnoloogia ja kulu, on suurepärane üldise tulemuslikkuse polüimiid hõivata olulisem koht välja tulevase materjalide.