Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Toimivuse nõuanded

Apr 26, 2016

Polüimiid atribuudid
1, täielikult aromaatsete polüimiid termilise Gravimeetrilise analüüsi teel, see algab tavaliselt umbes 500 ℃. loetletakse bifenüüli dianhydride temperatuuril lagunevad ja p-fenüleendiamiin sünteetiliste polüimiid, 600 ℃, termilise lagunemise temperatuur on üks kõrgemaid termilise stabiilsuse polümeeri liikide siiani.
2, polüimiid talub väga madalatel temperatuuridel, nt vurama kell-269 ℃ vedela heeliumi.
3, mille polüimiid on suurepärane mehaanilised omadused, täitmata tõmbetugevus plastmassid on rohkem kui 100Mpa, pyromellitic polüimiid film (Kapton (R)) on 170Mpa või rohkem ja loetletakse bifenüüli tüüp polüimiid (Upilex S) jõuda 400Mpa. Nagu plastik, elastne elastsusmoodul üldjuhul 3-4Gpa, 200Gpa kiud on saavutatav, vastavalt teoreetiliste arvutuste, pyromellitic dianhydride ja p-fenüleendiamiin Sünteetilised kiud üles 500Gpa, teine ainult süsinikkiust.
4, arvu sortide polüimiid lahustumatu orgaanilisi lahusteid, happe stabiilne, üldiselt vähe hüdrolüüsi liikide ja see näiliselt puudus suutlikkust kui täites erineb teiste kõrgjõudlusega polüimiid polümeeri suur omadused, s.o toormaterjali taastada leeliselise hüdrolüüsi dianhydride ja ortofenüleendiamiini, nt Kapton kile, millel taastamise kuni 80%-90%. Struktuuri muutmata aadressil suhteliselt hüdrolüüsi liikide, näiteks 120 ℃, 500 Xiaoshi keedetud taluma.
5, soojuspaisumise tegur polüimiid 2 × 10-5-3 × 10-5 ℃, lai ℃ termoplastilise polüimiid 3 × 10-5 loetletakse bifenüüli kirjuta üles 10-6 ℃, üksikute liikide võib ulatuda 10-7 ℃.
6, polüimiid on vastupidav kiirgusega jõudlust, pärast seda, kui 5 × 109 rad kiire elektronide kiirituse tugevus säilitamise film oli 90%.
7, polüimiid, millel on head Dielektrilised omadused, dielektrilise läbitavuse konstant umbes 3,4, fluor või nano suurusega õhu sattumise polüimiid, dielektrik konstant vähendada umbes 2.5. 10-3 dielektrilise kaotus, elektrilise tugevuse 100-300KV / mm, lai termoplastilise polüimiid 300KV / mm, maht eritakistus 1017Ω / cm. Lai värvsustemperatuuri ulatus ning sagedus üle need atribuudid jäävad alles kõrgel tasemel.
8, polüimiid polümeer on füüsilisest tulekustutussüsteemide, madala suitsu.
9 kõrge vaakum gaasi harva detsentraliseeritud polüimiid.
10, polüimiid mürgine, teha lauanõud ja -seadmete kasutamist ja talub tuhandeid steriliseerimine. Mõned polüimiid on ka hea meditsiinisüsteemides, nt ühilduvuse vereanalüüsi-hemolüütiline, mittetoksiline kehavälise tsütotoksilisuse meetodite jaoks.