Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE füüsikalis-mehaanilised omadused

Apr 16, 2018

PTFE on piimjasvalge vaha läbipaistev materjal, mis on veest kergem, lõhnatu, maitsetu ja mittetoksiline; HDPE on pehme ja LDPE on jäik; õhu läbilaskvus väheneb N2, O2 ja CO2 suureneva tiheduse ja läbilaskvusega. Teiste kiletega võrreldes on HDPE suhteliselt suur, kuid selle suhteline veeauru läbilaskvus on väga väike; PTFE PE madala temperatuuriga resistentsus on üldiselt plastmassist parim, hapra pragunemise temperatuur -70 ° C, kuid mitte talumatu; kõrge temperatuur; HDPE tugevus ja kõvadus on paremad, kuid selle löögitugevus, elastsus ja läbipaistvus on madalad; LDPE on vastupidine.

2. Tefloni keemiline vastupidavus PE võib vastu pidada üldisele happele, leelisele ja soolale toatemperatuuril, kuid see ei ole vastupidine H2SO4, HNO3 suhtes, mis võib taluda enamikke orgaanilisi lahusteid alla 60 ° C. Alifaatsetes süsivesinikes, aromaatsetes süsivesinikes ja klooritud turse süsivesinikus.

3. Polütetrafluoroetüleen PE vananemisvastuvus laguneb aeglaselt O2 toimel õhus; lagunemist kiirendab kuumuse, ultraviolettkiirte ja kõrge energiaga kiirguse mõju.

4. PTFE isolatsiooniomadused Madal dielektriline konstant.

5. PTFE liim, trükkimine, halb värvimine.