Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Füüsilise kuumuskindlusega ja temperatuur

Jun 24, 2016

Viitab materjalide vastupidavus kuumuse, samas säilitades tulemuslikkuse saadaval talub temperatuuri. Tavaliselt on esindatud klaasistumistemperatuur TG . Nagu ehitusainete arvestuslikust kavandatud temperatuur peaks olema järgmine TG 30 ~ 50 . Struktuuriväliste materjalidena, isoleermaterjalid, saab kõrgema temperatuuri kasutamine.

Nii et vastus, "kui palju seda materjali võib kasutada?" Sellele küsimusele on üsna keerukas, seda sellepärast, et kasutate pikka aega: tuhandeid tunde katkematu kasutada või nõuavad ainult paar minutit vastupanu (nt nõuab eelnevalt kindlaksmääratud temperatuuril kümneid tuhandeid tundides, minutites ja rakettide võime lennuki kasutamine piisavalt. Polümeer materjalid praegu kasutatavate õhusõidukite konstruktsioonimaterjalid kell 300 pikaajaline kasutamine ei ole lihtne. Mis puudutab raketid, see nõuab kasutamine on võimalik olema 400 . Peale ja millised keskmise tegurid kasutada.

Seega tuleb seletada kasutustingimused selleks, et vastata sellele küsimusele. Küsimused vastatud temperatuuri materjale, kasutada varem teatud temperatuuri kaaluta materjali (või muude omaduste muutumist) ekstrapoleerimine. Siiski praktilisi rakendusi, selliste andmete usaldusväärsus ei piisa. Eriti jaoks oluline materjal. Näiteks õhusõiduki, selle isolatsioonimaterjalid põhiosaks konstruktsioonimaterjalid. Viimane usaldusväärne meetod mõõtmine isothermally vananemist, katse viiakse enne tegelikku kasutamist temperatuuri tegelik disain andmete saamiseks.

Klassi polüimiid kuumuskindel molekuli, termiline lagundamine ja termiline oksüdatiivset lagundamist varaseim uuringuid. Peamine töö aruanded avaldatakse 1960 ja 1970. Soja gravimeetriline termoanalüüsimeetodeid termilisel lagundamisel. Seaduste pidev temperatuuri ja kliima muutustele täheldati proovi mass. Selleks, et analüüsida lagunemine gaasi koostis, pürolüüs gaasikromatograafia ja massispektromeetria saab kasutada. Kuid ainult üks temperatuur operatsiooni teha on väga keeruline. Sel aastal uusi soojust - kromatograafia meetod saab anda erinevaid muutusi proovi ja gaasi protsessina Küte muutmises lagunemist kvaliteet nii teadustöö on võimas vahend termilisel lagundamisel.