Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PI polüimiid vaik Diamond lihvimine rattad, Diamond liimid, kõrgel temperatuuril üle 400 kraadi

Apr 11, 2016

PI polüimiid vaik diamond lihvimine rattad, diamond liimid, kõrgel temperatuuril üle 400 kraadi
Üliväikeste polüimiid vaiku kasutatakse raskeveokite vaik ratta ja diamond ratta lõppostja manufacturing ülitugevast komposiitmaterjalide vastupidavad kõrge temperatuuri, suure jõudlusega elektri isolatsioon ja termilise väljad iseõlituvatest mehaaniliste osade ja kosmoselendude materjalid. On väga hea kulumiskindlusega, kuumuskindlusega, pika elu, mõõdukas voolavus, lihtne molding töötlemise sulatada, tehnoloogia on hea.


Kuivatamine ei tooda madalmolekulaarsete tagada ja erinevate täiteaineid hea ühilduvus, kõrge side, mille tugevus, ja on unikaalne paindlikkust, talub katse suur sööda, lõhnatu, kõlab hästi; tootmise efektiivsuse kui algne fenoolvaigu lihvimisketta rohkem kui 50 protsenti rohkem kui neli korda suurendada vastupidavust, eksponentsiaalselt suurendada lihvimine tõhusust, oluliselt vähendada diamond kriimustustele, pika eluea ja muid omadusi.


Selles erilist komposiit materjalist on edukalt kasutatud tuhandeid tsentrifugaalpumbad, kasutatakse peamiselt naftatöötlemistehased, keemiatehastes, elektrijaamade ja muu vedeliku käitlemise seadmed. Seda toodet kasutatakse kui pump avaga ring, kõri puksid, laagrid, komposiitmaterjalid saab asendada muud metallid, grafiit ja ränikarbiidi, oluliselt parandada tõhusust ja usaldusväärsust pump, pump tegevuse tulemuslikkuse parandamiseks. Selle toote funktsioonid saab tõhusalt vähendada riski segamise toimus, kui pump töötab, suu ring lõhet vähendada rohkem kui 50%.


Rakendused ja keskkond: rafineerimistehaste; katla toitevee; tsentrifugaal pumba; varjestus pump; vedeliku all pump; Magnetic pump; väetise taim; väävel ja väävelhappe tehases;


Edastusmeedium: madala tihedusega tööstuse olefiingaasi; gaasi-vedeliku küllastunud keha; söövitav; kõrge temperatuur;
Saate lahendada järgmised probleemid: elu on lühike; kavitatsiooni; vibratsioon; surma; madal efektiivsus; halb määrimine; mõned osakesed jne.

Toote tüüp pump materjali saab rakendada hulka kuuluvad:
1) tsentrifugaal pumba: Sandy Bay, libistades laager
2) vedelad pumbad: Kesktase varrukas
3) varjestus pump: sliding laagrid, võib lahendada probleemi Sunniviisilise määrimine
4) magnetic pump: sliding laagrid ja varjestus varrukas, võib lahendada probleemi Sunniviisilise määrimine