Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Plastikust kuningas

Jun 20, 2017

Polütetrafluoroetüleeni kutsuti "Plastist kuningas", fluororesin Roy Prycote 1936 DuPont USA isa hakkas õppima freooni asendamine, koguti mõned Tetrafluoroetüleeni hoida ballooni, valmis teine päev Järgmine eksperiment, kuid kui järgmisel päeval avada ballooni ventiil, kuid ilma gaasi pärast kõrvalmõju, nende arvates oli see leke, kuid balloon kaaluga, leidsin, et ballooni ei kaota kaalu. Nad nägid ballooni ja leidsin palju valget pulbrit, mis oli polütetrafluoroetüleeni.

Nad leidsid, et PTFE on suurepäraseid omadusi ja aatomi pommi, kestad ja muud anti mõra tihendi saab, nii et USA sõjavägi on tehnoloogia II maailmasõja ajal on hoitud konfidentsiaalsena. Kuni II maailmasõda enne kulus ja saavutada tööstustoodangu polütetrafluoroetüleeni 1946.

Hiina kaubanduse "Teflon", "Teflon", "Teflon" nime "Teflon" (teflon), ja nii edasi. Koosneb polütetrafluoroetüleenist polümeer ühend, selle struktuur on lihtne - [- CF2 - CF2-] n-, hea Keemiline stabiilsus, korrosioonikindlus, mis on maailma kõige korrosioonikindlus hea materjal Lisaks sula leelismetall, kloori trifluoriidi, kloori uraanpentafluoriidi ja vedel fluoriidi, võime kõik teiste kemikaalide, keedetud vee kuningas ei saa muuta [2] kasutatakse laialdaselt erinevate vajab happe-leelis- ja orgaanilised lahustid. Pitsat, kõrge määrimine-teflon, elektrilised isolatsioon ja hea anti vananemist võime, suurepärane temperatuuri (võib olla positiivne temperatuur 250 ℃ 180 ℃ pikaajalise töö). Teflon, ise ei ole mürgine inimestele.