Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polyamic Acid on kõige sagedamini kasutatav valmistamisel hübriid materjalid

Mar 28, 2017

Polüimiididest pakuvad erilist huvi valmistuses hübriidi materjalide, eriti sool-geel protsess, mis on laialt levinud.

1. polüimiidlehed on ülekaalukalt levinuim polümeerse materjali tööstuses, kõrge termiline stabiilsus ja kõrge klaasistumistemperatuuri on väga kasulik sünteesiks hübriidi materjale.

2. polüimiidlehed saab sünteesida kasutades selleks erinevaid viise, näiteks polyamic hape, polüamiidi happe sool, polüamiidvaigust, polüisotsüanaati ja nii saab kasutada eellase polüimiidist. Nende ühiseks tunnuseks on suurem lahustuvus orgaanilistes lahustites, hübriid materjale võib valida vastavalt vajadusele valmistada vastavatest lähteainetest.

3. Polyamic happeid enamkasutatavad valmistamiseks hübriidmaterjale sest nad võib saada polükondensatsioonil dianhüdriidide ja diamiinid aprotoonsed polaarsed lahustid. Neid lahusteid on ka head lahustid paljudele anorgaanilised lähteainete. Polyamic hapet väga suurt veesisaldust suitsetamine prootoni polaarne lahusti saab veel lahustada, mis on sool-geel meetodil ja metalli lisandjaotuste tuua mugavuse hüdrolüüs kondenseerumine. Karboksüülrühm kohta polyamic happe suhtleb anorgaaniliste liikide või nende eelkäijatega nagu soolad ja estrid, saamaks ready-to-use tingimustes. See kombinatsioon molekulaar tasemed stabiliseerib hajumist anorgaaniliste nanoosakestega. Käigus tekkinud vesi polüamiidimismeetodi mõnikord ka võtmeroll kihistus anorgaanilist faasid.