Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüesterkiud / asfalt liitained

Dec 07, 2016

1. parandada stabiilsus kõrgel temperatuuril ja kõrge temperatuur polüester kiudaineid monofilament kolmemõõtmeline levikust tingitud stabiilsust parandada. Asfalt ja samal ajal on tugeva adsorptsiooni ja ei mähis, te suudab vastu võtta liiga palju tasuta asfalt, et asfalt viskoossus ja sidusa jõud suureneb. Samal ajal, risti-rästi tugevdamine ja ületada mõju, sest asfalt voolu jõudlus väheneb, külgnihe või voolu kokku on piiratud, suure temperatuuri stabiilsust tõhusalt parandada ja fiber asfaltbetooni stabiilsus on märgatavalt paranenud.

2. parandada madalatemperatuuriliste crack vastupanu, fiber adsorptsiooni Asfaldi, asfaltbetooni, asfalt parim summa ning. Kõrgem asfalt sisu, nii et fiber Asfaldi segu-40 madal temperatuur on siiski säilitada paindlikkus ja suure tõmbetugevusega. Tõhusa resistentsuse vähenemist stress, nii et segu madalal temperatuuril anti lõhenemist jõudlust, vähendada tootmist termilise krakkimise ja lõhenemist saab takistatakse peegeldus.

3. parandada anti-fatigue asfaltkatte keskkonnas mõju all ning ümbritseva õhu temperatuur, lubades Korduv toime ratta koormusest. Kui koormus korrata teatud arv kordi rohkem, ning stressi all kõnniteel koormust rohkem kui strukturaalse vastupidavuse, tugevuse, et oleks pinnal praod. Asfaltbetooni väsimus tugevus on paranenud ja väsimus tugevus on paranenud fiber monofilament segu ühtlase jaotuse pärast lisatakse polüesterkiud.

4. parandada vee asfalt sillutis vee stabiilsus on asfaltkatte juuresolekul vee seisundile, liikluse koormuse ja temperatuuri paisumine korduva rolli suhtes. Polüesterkiud Lisaks paksemaks bituumen film vähendab tugevust vee tõrjumata bituumeni ja Asfaldi betooni tunginud vesi vähendab. Koos fiber adsorptsiooni rolli, et viskoossus asfalt suurem ja muuta asfalt koondatud jõu, liimimine ja võime liides film moodustunud asfalt ja kokku Asfaldi segu seista vee värvi mõju on suurem ja Asfaldi segu vee stabiilsust parandada.