Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid

Apr 20, 2016

Kondensatsiooni tüüpi polüimiid molekulaarne disain ja süntees
Polüimiid (PI) on nõutav materjali kaitseklapi areng. 1961 esimene käivitatud Ameerika firma DuPont.
Termoplastilisest: polüamiid - imiidsidemetega, polüimiid
Non-termoplastilisest: täielikult aromaatsete polüimiid
Aromaatsed polüimiid on olulised klassi kõrgjõudlusega polümeerid, tavaliselt jagada kahte tüüpi: lisaks polümerisatsioon ja kondensatsiooni polüimiid polüimiid.
Lisaks polümerisatsioon tüüp polüimiid: bismaleimide tüüp, norbornene lõpetada polüimiid oligomeeridel (nagu NASA PMR-15) ja alküünid või muu polüimiid Tetrafluoroetüleeni (nt meile Thermid-seeria). Selline polüimiid rabe, kuid kuivatatud vaiku Alusmaterjal komposiitmaterjalid kasutatakse trükkplaadid, lennukid, autod, rongid ja nafta platvormid.
Kondensatsiooni tüüpi polüimiid: aromaatsed dianhydride aromaatsete ortofenüleendiamiini või alifaatsed ortofenüleendiamiini polükondensatsiooni (pyromellitic dianhydride ja 4, 4'-diaminodiphenyl eetri kondenseerumist), monomeer erinevaid valikuvõimalusi vastavalt selle mõned vajavad sünteesida polümeerid, millel teatud füüsikalised omadused (nt Tg, Tm, sitkus, moodul ja thermal laienemise koefitsient, jne.). Kasutusalad: liimid, kiud, membraani

Polüimiid ülevaade
Polüimiid polümeer ühend on aromaatsete heterotsüklilised molekuli ehituse sisaldavate imiidsidemetega lingid, inglise nimi (edaspidi PI) polüimiid, on üks parimad sordid kuumakindlad tehniliste plastmasside praegu. PI engineering erimaterjalid, lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedel eraldamine membraani nagu laser on laialt kasutatud. Hiljuti riikides PI tegema teadus arengu ning kasutamise inseneri plasti kaasatud üks paljulubavamaid 21. Polüimiid väljapaistvaid tulemusi iseloomustus ja sünteesi, ehitusainete arvestuslikust või funktsionaalne materjal ja selle võimalikku kohaldamist on täielikult tunnustatud, tuntud kui "probleemi lahendaja" (protion solver), ning et "ei oleks mingit polüimiid tänapäeva Mikroelektroonika tehnoloogia."