Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid kleeplint

Aug 17, 2016

Nimi: Polüimiid kleeplint
Ettemakse ja rakendus: see lint kasutada polüimiid film kaetud räni liimi. Seda kutsuti golden sõrme lint näidata oma välimuse ja rakendus.

See on kuumuskindel, kiirguse vastupidav ja väga hea elektrilise kui ka füüsiline jõudlus ja kehtib mootorsõidukite klassi H. O. elektriline isolatsioon ja elektrotehnika isoleermaterjali muul eesmärgil.

See võib asendada Dupont Kapton lindile.

Tehnilised andmed: Pakume polüimiid kleeplint ühe külje või topelt pool liimi. Muidugi, töödeldavate compound release liner teibiga. Lindi paksus on 0,03 mm-0,18 mm. Laius on alla 500mm.
Lint saab 33m, 50m ja 100m / rull. Samuti pakume jumbo rullis 500m.

Pakkimine, Mark, säilitamine ja transport:
1. film peaks esitatud rullides ja toru tuum likvideerimisel, iga rull on hästi pakitud ja koormatud kilekotti paigutatakse kuiv ja puhas.
2. iga kasti pakend olema märgistatud tüüp, toote spetsifikatsioon, suurus, partii number, brutokaal, netokaal, tootmise kuupäev, nimi, tootja ja toote vastuvõtmise tõendi on lisatud. Samal ajal maali sõnu niiskuskindel kokkupõrke-tõend jne.
3. mida peaks avaldama survet Keemiline ja puhas tuba, tootmise kuupäevast säilimisaeg on kaks aastat ja kasutada, kui see on pädevam kui säilitamise tähtaja ületanud ja kontrollitud vastavalt standardile. /
4. säilitamise ja transpordi ajal tuleks vältida summutamine ja mehaanilisi kahjustusi.