Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid ja polüimiid kohaldamine

Sep 15, 2014

Sest polüimiid jõudlus ja sünteetiline keemia omadused paljudes polümeer, see on raske leida näiteks polüimiid sellist laia taotluse, kuid ka iga aspekt näitab äärmiselt väljapaistvaid tulemusi.

1, film: on üks varem kaubik polüimiid, mootor ja kaabli olulist pesa heliisolatsioon pakkimiseks kasutatud. Peamised tooted on DuPont Kapton, Ube Upilex seeria ja Kaneka Apical. Polüimiid film ja läbinähtavalt solar aku plaat pehme.

2 värvi: paint elektromagnetilise traadi isolatsiooni või kõrge temperatuur vastupidav kattekiht.

3: advanced komposiitmaterjalide aerospace, õhusõidukite ja rakettide komponendid. On üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid. Näiteks USA ülehelikiirusega reisilennuk plaanid kiiruse on 2.4M, lennu kui pinnatemperatuur on 177 ℃ nõutav tööiga aruannete kohaselt on määratletud struktuurilise materjal 50%, on 60000 h on polüimiid termoplastilise vaik matrix tugevdatud carbon fiber liitained, iga õhusõidukit summas umbes 30 t.

4. kiudaine: elastne elastsusmoodul pärast süsinikkiust filtri materjalist, kõrge temperatuuri keskmise ja radioaktiivsete ainete ja bullet proof, tulekindel riie.

5. vaht: kasutatakse kõrge temperatuur vastupidav Isoleermaterjali.

6. inseneri plastide: termoreaktiivsed koos termoplastilisest, termoplastilise võivad vormimise saab kasutada ka Pritsevormimine või üleandmise molding. Kasutatakse peamiselt füüsilisest määrimiseks, pitseerimine, isolatsioonimaterjalid ja struktuuri. Ja suur mootor, tekstiilist masin, pakkemasinast, koopiamasin, käik laagrid ja kaitstes raam jne kasutati..

7. liim: kasutada kõrge temperatuuri struktuurilise liimiga. Guangcheng polüimiid liimisegu, nagu elektroonilised komponendid koos kõrge isolatsiooni hermeetik tootmiseks.

8 eraldamine membraani: erinevatel gaasi eraldamine, nagu vesinik / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsiniku / lämmastiku või metaan ja teised süsivesinikud, eemaldades niiskust õhust raw gaasi ja alkoholid. Samuti saab kasutada pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Sest selle polüimiid soojust vastupanu ja orgaanilise lahusti vastupanu eraldamise orgaaniliste gaaside ja vedelike jaoks oluline tähendus.

9.Photoresist:A negatiivseid photoresist ja positiivne vastupanu, jõuaks resolutsiooni sub mikronit. Pigment või värvaine värvi filter film, võib suurel määral lihtsustada töötlemisele.

10. rakendus mikroelektroonikasektori seade: kasutatakse dielektrilise kiht kihi isolatsioon, kuna puhver kiht võib vähendada stressi, parandada valmistoodete määr. Nagu kaitsva kihi võib vähendada elukeskkonna seadmesse, kuid on varjestus inimeste ning a - osakesed, vähendamine või kõrvaldamine pehme tõrge seadme (pehme viga).

11. vedelkristallekraan orientatsiooni agent: suund TN-LCD, SHN-LCD, TFT-CD polüimiid ja ferroelektriliste vedelkristall ekraan agent materjalide tulevik mängib olulist rolli.

12. elektro optiline materjal: kasutatakse passiivsed või aktiivsed lainejuhi optilist kommuteerimist materjalidele, polüimiid sisaldavad fluori kommunikatsiooni lainepikkuste vahemikus on läbipaistev, nagu kromofoori Alusmaterjal polüimiid saab parandada materjali säilivusaeg.

13. kogumissüsteemiga tööstusharu: trükkplaadid, isolatsioonimaterjalid, Kuumuskindlad kaabel, juhtmestik terminalid, pistikupesad jne..