Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid rakendused

Apr 19, 2016

1. film: polüimiid, kuulub esimese kaubaartikli motor pesa vatiin ja kaabel ümbriste materjal. Peamised tooted on DuPont Kapton, Ube Kosan Upilex seeria ja Kaneka Apical. Läbipaistev polüimiid kile päikesepatareid kasutamist pehme alusplaat.
2. värvi: paint kasutada isoleeriva traat või kasutamiseks kuumakindlad katted
3. advanced liitained: jaoks kosmose-, lennuki- ja raketi osad. See on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid. Nt USA ülehelikiirusel kiirus õhusõiduki programmi eesmärk 2.4M, lend 177 ℃, nõude elu 60000 h pinnatemperatuur on teatatud, kindlaks määrama konstruktsioonimaterjalide termoplastilise polüimiid matrix vaik tugevdatud süsiniku fiber komposiite iga õhusõiduki arvutatud umbes 30 – 50% t.
4. kiudaine: Carbon fiber elastne elastsusmoodul pärast, Kuumuskindlad dielektrilise filtrimaterjali ja radioaktiivsete ainete ja kuulikindel, tulekindel riie.
5. vaht: jaoks kõrgel temperatuuril isolatsiooni materjali.
6. inseneri plastide: termoreaktiivsed seal termoplastilise, termoplastilise vormimise saab kasutada ka Pritsevormimine või üleviimise molding. Peamised määrimiseks, pitseerimine, soojustamine ja struktuursed materjalid ise. Lai polüimiid materjalid on hakanud kasutama pöörlevad vane kompressor, kolvirõngaste ja spetsiaalse pumba tihendid ja muud mehaanilised osad.
7. liim: jaoks kõrgel temperatuuril struktuurilise liimiga. Lai polüimiid liimid isoleermaterjalid elektroonikakomponendid istutamise on kõrge toodangu.
8. eraldamine membraani: näiteks eraldades vesiniku sisalduvate erinevate / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsinikdioksiidi ja metaani, lämmastiku jne, eemaldada niiskus õhus ja süsivesinike sööt gaasi alkoholid. Kui ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Alates polüimiid soojus- ja orgaanilise lahusti vastupanu on eriline tähendus orgaaniliste gaaside ja vedelike eraldamine.
9. vastupanu: on positiivne ja negatiivne plastist liimi sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter, see võib suurel määral lihtsustada töötlemistoimingud.
10. mikroelektroonikasektori seadme rakendustes: kasutatakse dielektrilises kihis, vahekihi isolatsioon, nagu puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Kuna kaitsva kihi saab vähendada keskkonnamõju seade võib tegutseda ka kilbist a-osakesed, vähendades või kõrvaldades pehme viga (pehme vea) seadmetega.
-orienteeritud Agent 11. Mida kasutatakse vedelkristall: polüimiid TN-LCD, SHN-LCD, TFT-CD tollikaitse agent materjali ja tulevased aspektid ferroelektriliste vedelkristallkuvar occupies väga olulist osa.
12. - kerge materjal: kasutatud passiivne või aktiivne optiline lainejuhi lüliti materjalidena, fluori sisaldavate polüimiid kommunikatsiooni lainepikkusel vahemikus läbipaistev polüimiid nagu kromofoori alusmaterjali saab parema stabiilsuse.