Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid rakendused

Apr 12, 2016

Polüimiid (polüimiid nimetatud PI) on üks parim üldist toimimist orgaaniliste polümeer materjalid, kõrgel temperatuuril üle 400 ℃, pikaajalise kasutada ulatus on 200 ℃ ~ 300 ℃, no sulamistemperatuur, kõrge soojusisolatsiooni omadused.

Polüimiid erilist engineering materjalidena on laialt kasutatud lennundus, kosmose, mikroelektroonika, nanotehnoloogia, vedel eraldamine membraani nagu laser. Hiljuti riikides on polüimiid teadustöö, arendamise ja kasutamise ning tehniliste plastmasside hõlvamise üks kõige lootustandvamaid 21. Polüimiid väljapaistvaid tulemusi iseloomustus ja sünteesi, struktuuriliste, materiaalsete või funktsionaalne materjal ja selle võimaliku rakendamise täielikult tunnustatud, on teadaolevatelt probleem solvers! Ja arvan, et ei oleks mingit polüimiid tänapäeva Mikroelektroonika tehnoloogia!

1. film: polüimiid, kuulub esimese kaubaartikli motor pesa vatiin ja kaabel ümbriste materjal. Peamised tooted on DuPont Kapton, Ube Kosan Upilex seeria ja Kaneka Apcal. Läbipaistev polüimiid kile päikesepatareid kasutamist pehme alusplaat.

2.Dope: Madalpingeliste värvi kasutatakse traati või kasutamiseks kuumakindlad katted.

3. advanced komposiitmaterjalid: kosmose-, lennuki- ja raketi osad. See on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid. Nt USA ülehelikiirusel kiirus õhusõiduki programmi eesmärk 2.4M, lend 177 ℃, nõude elu 60000 h pinnatemperatuur on teatatud, kindlaks määrama konstruktsioonimaterjalide termoplastilise polüimiid matrix vaik tugevdatud süsiniku fiber komposiite iga õhusõiduki arvutatud umbes 30 – 50% t.

4. kiudaine: elastne elastsusmoodul pärast carbon fiber kui keskmise ja kõrge temperatuuri filtreerimise materjalid ja radioaktiivse aine kuulide, tulekindel riie.

5. vaht: jaoks kõrgel temperatuuril isolatsiooni materjali.

6. inseneri plastide: termoreaktiivsed, seal saab termoplastilise, termoplastilise vormimiseks kasutada ka Pritsevormimine või üleviimise molding. Peamised määrimiseks, pitseerimine, soojustamine ja struktuursed materjalid ise. Lai polüimiid materjalid on hakanud kasutama pöörlevad vane kompressor, kolvirõngaste ja spetsiaalse pumba tihendid ja muud mehaanilised osad.

7. liim: jaoks kõrgel temperatuuril struktuurilise liimiga. Lai polüimiid liimid isoleermaterjalid elektroonikakomponendid istutamise on kõrge toodangu.

8. membraani: näiteks eraldades vesiniku sisalduvate erinevate / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsinikdioksiidi ja metaani, lämmastiku jne, eemaldada niiskus õhus ja süsivesinike sööt gaasi alkoholid. Kui ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Alates polüimiid soojus- ja orgaanilise lahusti vastupanu on eriline tähendus orgaaniliste gaaside ja vedelike eraldamine.

9. vastupanu: on positiivne ja negatiivne plastist liimi sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter, see võib suurel määral lihtsustada töötlemistoimingud.

10. rakendustes Mikroelektroonika: kasutatakse dielektrilises kihis, vahekihi isolatsioon, nagu puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Nagu kaitsva kihi võib vähendada keskkonnamõju seade võib tegutseda ka kilbist a-osakesed, vähendamiseks või kõrvaldamiseks pehme vigade osas.

11. LCD joondus kokkuleppe keda kasutanud:? Polüimiid T N-LCD, SH N-LCD, TFT-CD tollikaitse agent materjali ja ferroelektriliste vedelkristall ekraan aspekte väga väga olulist osa.

12. elektro-optilised materjalid: materjalid, passiivsed või aktiivsed optiline lainejuhi lüliti materjalidena, fluori sisaldavate polüimiid kommunikatsiooni lainepikkusel vahemikus läbipaistev polüimiid nagu stabiilne kromofoori alusmaterjali saab parema seksi.