Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid rakendused

Jun 06, 2016

Polüimiid jõudlust, funktsioonid ja eelised sünteetiline keemia saab töödelda erinevaid meetodeid Näita ja seas polümeerid, on raske leida polüimiid, millel sellist laia rakenduste nagu, ja iga rakendusaladel see näitab teise väga silmapaistev polümeeri atribuudid. Praegu on laialdaselt kasutatud ka polüimiid:

(1) film: polüimiid on üks esimese kauba, motor pesa vatiin ja kaabel ümbriste materjal. Viimastel aastatel on rakenduste paindliku trükitud juhtmestik pardal on moodustunud suur tööstuse. Peamised tooted on DuPont's Kapton, Ube Industries ja Kaneka's Upilex seeria Apical. Läbipaistev polüimiid kile päikesepatareid kasutamist pehme alusplaat.

(2) katted: paint kasutada isoleeriva traat või kasutamiseks kuumakindlad katted.

(3) täpsemad komposiitmaterjalid: kosmoselennundus, õhusõiduki konstruktsioonielementide ja mootori osad ja raketid. Saab kasutada temperatuuril 380 või suurem sadu tunde, lühike aeg peab vastu kõrgele temperatuurile 400 ~ 500 , on kõige kõrgema temperatuuri polümeeri matrix komposiidid.

(4) kiu: Elastne elastsusmoodul süsinikkiust taga, on arenenud komposiitmaterjalide tugevdaja, filtrimaterjali ja kuulikindel, tulekindel kangas kõrgel temperatuuril keskmise kasutamist ja radioaktiivsete ainetega.

(5) vaht: jaoks kõrge temperatuuri ja Ultra madala temperatuuri termiliste ja akustiliste isolatsioonimaterjalid.

(6) insener: puuduvad termoreaktiivsed termoplastilisest, see võib vormida Pritsevormimine või ülekandega molding. Peamised määrimiseks, pitseerimine, soojustamine ja struktuursed materjalid ise.

(7) liimid: jaoks kõrgel temperatuuril struktuurilise liimiga.

(8) membraani: jaoks erinevaid gaasid nagu vesinik / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsinikdioksiidi ja metaani, lämmastiku eraldamine, eemaldades niiskust õhust, süsivesinike sööt gaasi ja alkoholid. Seda saab kasutada ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Alates selle polüimiid termilise tulemuslikkuse ja orgaanilisi lahusteid vastupanu on eriline tähendus eraldamise orgaanilised vedelikud ja gaasid.

(9) vastupanu: On positiivne ja negatiivne plastist liimi, valmis kasutamiseks vee arendaja, sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter, see võib suurel määral lihtsustada töötlemistoimingud.

(10) kohaldamise mikroelektroonikasektori seadmed: kasutatakse dielektrilises kihis, vahekihi isolatsioon, nagu puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Nagu kaitsva kihi võib vähendada keskkonnamõju seade võib tegutseda ka kilbist α-osakeste, vähendamiseks või kõrvaldamiseks pehme vigade osas.

(11) LCD joondus kokkuleppe keda kasutanud: polüimiid TN-LCD, STN LCD, TFT-LCD ja tulevased aspektid ferroelektriliste vedelkristall ekraan materjali joondamine agent occupies väga olulist osa.

(12) kerge materjal: Passiivne või aktiivne lainejuhid, optiline lülitite ja muu materjali nagu kasutatud materjalide fluori sisaldavate polüimiid on läbipaistev lainepikkuste vahemikus teatises; Polüimiid Alusmaterjal luminestsentsmaterjalide jaotisena parandab stabiilsust materjali.

(13) prooton transpordi membraane: eriti kui kütuseelementide eraldaja metanooli kütuseelementide metanooli läbilaskvust, mis on tunduvalt madalam kui tavapäraste perfluorosulfonic happe membraani (Nafion).

(14) bioühilduvad materjali: fluori sisaldavate polüimiid vere ja kudede ühilduvust, selliseid taotlusi bioühilduvad materjalides on tekitanud huvi.

Kokkuvõttes lihtne näha paljud heterotsüklilised aromaatsete polüimiid polümeeri võib olla põhjuseks miks alates 1960, 1970 inflatsioonitasemega hakata põhjuseid oluliseks klassi polümeer materjalid.