Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid söestunud toote

Jun 28, 2016

Pärast seda, kui polümeer on söestunud inertses atmosfääris või vaakumis Küte lagunemine, kes võivad murda madal molekulaarsed struktuurid on saanud osa gaasi pääseda. Ülejäänud tahke on põhiliselt süsinik, kas amorfse süsiniku vormi või ei ole graphitized süsiniku. Süsiniku materjalide omaduste ja struktuuri määrab struktuuri polümeeri, vahetoodete utmine Karboniseerimine ja grafitiseerimise abil funktsioonid ja tingimused. Kontrolli tingimused aadressil mikroskoobi skaneerimine elektron võib mitte leida söestunud film lõhenemist ja pinholes.

Söestunud polüimiid on elektrit juhtivast materjalist sobib Süsielektroodid biomeditsiinilised seadmed, madalal temperatuuril Küte element, muster juhtivast jäljed, elektromagnetiline varjestus ja kiirguse avastamise element võib gaasi. Polüimiid materjali ja kuni süsiniku fenool saadud süsiniku materjali. Cermet ammutatakse õhu filter tootmist koos söestunud polüimiid. See filter on stabiilne läbilaskvust ja kõrge taseme puhastamist.

Polüimiid söestunud materjali kasutatakse ka nagu määrdeaine, üle 300 on madal hõõrdetegur. Kemikaal isegi segus lämmastikhappe ja väävelhappe maksab keevas vees ja keeb KOH lahuses on stabiilne.

Söestunud polümeersest materjalist tootmiseks kasutatud varem on ka paberikihist, takistus on vähese süsinikdioksiidiheitega saagis pärast pürolüüsiks, on toonud suur kahanemine. Samuti ei mingeid, piiratud paksus, brittleness ja ettearvamatu esinemine õhukindlas toodete puudused kasutab ka sellise vaiku on piiratud.