Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid söestunud toote

Jun 21, 2016

Pärast seda, kui polümeer on söestunud inertse atmosfääri või vaakum termilisel lagundamisel, kes saab jagunevad madalmolekulaarsete on muutunud struktuuri gaasi evakuatsiooniteed, ülejäänud tahke koosneb peamiselt süsinik. Kas amorfse süsiniku vormi või on graphitized süsinikku. Struktuuri ja süsiniku materjalide omaduste määratakse kindlaks struktuur vahetoodete utmine omaduste ja kasutustingimuste Karboniseerimine ja grafitiseerimise abil polümeeri, kontrolli tingimused võib saada mikroskoobi skaneerimine elektron ei leita söestunud film lõhenemist ja pinholes.

Söestunud polüimiid on elektrit juhtivast materjalist sobib Süsielektroodid biomeditsiinilised seadmed, madalal temperatuuril Küte element, muster juhtivast jäljed, elektrooniline varjestus ja kiirguse avastamise element võib gaasi. Selle polüimiid paksus on suurem süsiniku materjali süsiniku materjalist saadud fenooli. Cermet õhu filtri puhastamise tootmist koos söestunud polüimiid. See filter on stabiilne läbilaskvust ja kõrge taseme puhastamist. Polüimiid söestunud materjali kasutatakse ka nagu määrdeaine, üle 300 on madal hõõrdetegur. See materjal isegi väävelhappe ja lämmastikhappe keemistemperatuuril keset KOH lahuse segu ja keeva on stabiilne.

Söestunud polümeersest materjalist tootmiseks kasutatud varem on ka paberikihist, puuduseks on madal Karboniseerimine saagis pärast pürolüüsiks, on toonud suur kahanemine. Samuti ei mingeid, piiratud paksus, brittleness ja ettearvamatu esinemine õhukindlas toodete puudused kasutab ka sellise vaiku on piiratud.