Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid Film

Oct 13, 2015

Polüimiid film on üks esimese kaubaartikli polüimiid motor pesa vatiin ja kaabel ümbriste materjal. Peamised tooted on DuPont Kapton, Ube Upilex seeria ja Kaneka Apical. Läbipaistev polüimiid kile päikesepatareid kasutamist pehme alusplaat. IKAROS's purjetada on valmistatud kasutades polüimiid filmi- ja soojusenergia sektoris fiber, polüimiid kiud saab kasutada filtreerimiseks kuumad gaasid, polüimiid lõngad saab eraldada tolmu ja gaasi eelkõige keemilisi materjale.
Värv: nagu isoleeriva paint, magnet traatide või kõrge temperatuuri katted.
Advanced komposiitmaterjalid: kosmose-, lennuki- ja raketi osad. See on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid. Nt USA ülehelikiirusega lennuki kiirus plaan on kujundatud 2.4M, lennu pinnatemperatuur 177 ℃, nõuab 60000 h kasutusaega, on teatatud, et on määratletud 50% termoplastilise polüimiid matrix vaik tugevdatud süsinikkiust komposiit materjalist, konstruktsioonimaterjalide iga õhusõiduki suurus on umbes 30 t.
Kiudaineid: elastne elastsusmoodul pärast carbon fiber kui keskmise ja kõrge temperatuuri filtrimaterjali ja radioaktiivse aine kuulide, tulekindel riie. Changchun, Hiina on polüimiid toodete tootmisel.
Vaht: isoleermaterjalid kõrgel temperatuuril.
Inseneri plastide: termoreaktiivsed ka termoplastilise, termoplastilise vormimise saab kasutada ka Pritsevormimine või üleviimise molding. Peamised määrimine, tihendus, isolatsioon ja ehitusmaterjale ise. Lai polüimiid materjalid on hakanud kasutama pöörlevad vane kompressor, kolvirõngaste ja spetsiaalse pumba tihendid ja muud mehaanilised osad.
Membraane: jaoks erinevaid gaasid nagu vesinik / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsihappegaasi / lämmastik või metaan jne, sööda gaasi ja alkoholide süsivesinike õhust niiskuse eemaldamiseks. Kui ka pervaporation membraani väljendamiseks. Kuna polüimiid kuumuskindlusega ja orgaaniliste lahustite omadusi, on erilise tähtsusega orgaaniliste gaaside ja vedelike eraldamine.
Elektroonikakomponendid ja pooljuhtide tööstus

Vastupanu: Teatud polüimiid võib kasutada ka mõne photoresist. On negatiivne ja positiivne kummist liimi sub micron resolutsiooniga. Ja pigmendid või värvainete kasutamist värvi filter film, mis võib oluliselt lihtsustada töötlemistoiminguid.
Kohaldamise mikroelektroonikasektori seadmed: kasutada vahekihi dielektrilises kihis isolatsioon puhver kiht võib vähendada stressi ja parandada saagis. Nagu kaitsva kihi võib vähendada mõju keskkonnale seadmesse, saab ka a-osakesed varjestus mõju vähendamise või kõrvaldamise pehme viga (pehme vea) seadmetega. Pooljuhtide tööstuses kõrgetemperatuurilise polüimiid liimiga pooljuhtmaterjalide tootmisel, digiteerib süsteemide MEMS kiip, alates polüimiid kiht, millel on head mehaanilised nõtkus ja tõmbetugevus, mis aitab parandada polüimiid kiht ja liim polüimiid kiht ja metalli kiht on deponeeritud vahel. Kõrge temperatuur ja Keemiline püsivus polüimiid kiht ja metalli mängib erinevaid väliskeskkonna isolatsiooni.
LCD-orienteeritud, keda kasutanud: polüimiid TN-LCD, SHN-LCD, TFT-CD ja tulevased aspektid ferroelektriliste vedelkristall ekraan joondus agent materjali kulub väga olulist osa.
-Kerge materjal: passiivne või aktiivne lainejuhi olulist optiline lüliti materjalidena fluori sisaldavate polüimiid kommunikatsiooni lainepikkuste vahemikus läbipaistev polüimiid stabiilne kromofoori maatriksi materjal võib olla parem sugu.
Niiskus: Hügroskoopne lineaarse laienemise selle põhimõtte kasutamist saab teha niiskuse sensor.