Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid Film

May 09, 2016

Polüimiid film polüimiid on üks esimese kauba, pesa isolatsioon mootorid ja kaabli ümbriste materjal. Läbipaistev polüimiid kile päikesepatareid kasutamist pehme alusplaat. Polüimiid fiber saab filtreerida kuumad gaasid, polüimiid lõnga võib eraldatud tolmu ja erikemikaalid heitgaaside.

Katted: paint kasutada isoleeriva traat või kasutamiseks kuumakindlad katted.

Advanced komposiitmaterjalid: kosmose-, lennuki- ja raketi osad. See on üks kõige kõrgetemperatuurilise konstruktsioonimaterjalid.

Kiudaineid: Elastne elastsusmoodul süsiniku kiud taga, nagu temperatuur keskmise ja filtri materjalide ja radioaktiivse aine kuulide, tulekindel riie.

Vaht: jaoks kõrgel temperatuuril isolatsiooni materjali.

Inseneri plastide: termoreaktiivsed seal termoplastilise, termoplastilise vormimise saab kasutada ka Pritsevormimine või üleviimise molding. Peamised määrimiseks, pitseerimine, soojustamine ja struktuursed materjalid ise.

Membraani: jaoks erinevaid gaasid nagu vesinik / lämmastiku, lämmastik / hapniku, süsinikdioksiidi ja metaani, lämmastiku eraldamine, eemaldamine niiskuse õhku ja süsivesinike sööt gaasi alkoholid. Kui ka pervaporation membraani ja pöördosmoosi membraan. Alates polüimiid soojus- ja orgaanilise lahusti vastupanu on eriline tähendus orgaaniliste gaaside ja vedelike eraldamine.