Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid on suurepärane kuumuskindlusega ja muud atribuudid

Jul 01, 2016

Kui vormimise materjalina vastavalt rakenduste ja nõutava tulemuslikkuse (nt mehaanilise tugevusega, libistades osa, jne) erinevate polyphenylene tsinksulfiid, klaaskiust, asbesti.
Ling disulfide ja polütetrafluoroetüleeni vaik täidisena. PPS moldability, Saadaval süsti või compression vormimise, väljapressimist vormimise saab kasutada traati. Mõnikord vajalik moldability saavutamiseks materjali saab eelnevalt kuumutada crosslink seda pisut.
Vaik on suurepärane kuumuskindlusega, vastupidavus korrosioonile ja hüdrolüüsi vastupanu, seda kasutatakse meditsiini-ja hambaarstide valmistamiseks (näiteks ultraheliga puhastamise konteineri steriliseerimine temperatuur on 190-C, aga ka tõttu Kuumuskindlad libiseda väike vormimise mõõtmete stabiilsus ja vastupidavus bensiini ja rasva kasutamist autode tootmises. Muud saab kasutada elektri- ja elektroonikaseadmete tööstusseadmete osade sliding osad ja laagrid jne valmistamiseks. Lisaks iseloomustab küpsetamine film, sest ristsiduvate reaktsioon parandab kate-kile füüsikalisi omadusi.
Kaevandamine phthalimide DuPont edukalt välja töötanud 1963, vaik, 240 - + 3700 c temperatuurivahemik, suurepärane mehaaniline vastupidavus, hea elektrilised omadused, madal hõõrdetegur, kulumine on ka väike. Sest tal on suurepärane kuumuskindlusega ja muud atribuudid, nii palju ettevõtteid alustama tööd vaik, sedalaadi arengu on esinenud mitmeid tugevaid tulemuslikkuse polüimiid vaik. Alates sünteesi reaktsiooni, see saab jagada kondensatsiooni reaktsioon ja lisaks polümerisatsioon kategooriasse. Lisaks parandamaks oma moldability ja muid atribuute, vaid ka arenenud muundatud polü phthalimide arv, on praegu kasutusel paljudes valdkondades.