Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid Imidization protsessi dissotsiatsiooni reaktsioon

Jun 17, 2016

Imidization protsessi dissotsiatsiooni reaktsioon ei ole peamiselt imidized amic happe dissotsiatsiooni sisaldavate anhüdriidi Lõpprühmade ja amino Lõpprühmade molekulaarsel tugiketid ikka olevikus niiskuse tõttu süsteemis esineb anhüdriidi ja imidization tekkinud reaktsioon veega hüdrolüüsi, Orto happeline hüdrolüüs ja dehüdratsioon võib anhüdriidi soojuse mõjul.

IR 45500px-1 wave arvuga mõõdetud, anhüdriidi tundus esialgu 50 ~ 100 (õli amido happe dissotsiatsiooni loodud). 175 kell ~ 225 maksimaalne, kadus 250 ~ 300 . Kõrgmolekulaarsed ketid paindlikumad, vähem toota anhüdriidi [1% ~ 2% () Moolosa)]. Jäik molekulid, anhüdriidi toota kuni 10% jaoks

Üle 200 keerulise reaktsioon ja imidization Lõpprühmade anhüdriidi ja amino end Sõprade tasapisi domineeriv. Piik 45500px-1 , mis on muutunud nõrgemaks ja lõpuks kadunud. Suure molekulmassiga polüamiid happe, isegi siis, kui soojuse mõjul lagunemise mehaaniliste omaduste filme pole suur, kogu tema sitkus kuumutamise ajal on kõrgel tasemel. Madalmolekulaarsete polüamiid happe tõttu suhteliselt madala molekulmassiga on oma olemuselt rabe.

Vähendada 150 suhteline molekulmass ~ 200 ja suurt mõju ka sitkus. Edasine suurendamine anhüdriidi end Sõprade reageeris ka amine teha temperatuur ei piisavalt teha molekulmassiga polümeeri suurendatakse piisaval määral Näita sitkus. Polüamiid happelised keskmise suhteline molekulmass kõige sagedasemaid probleeme, mis on juba film tulel kõrge sitkus. Alates polyamic happe dissotsiatsiooni soojuse mõjul, vähendades suhteline molekulmass 150 ~ 200 , sitkus polümeeri film ilmub süvendisse, kui temperatuur jätkuvalt tõusta, järk-järgult suurendada sitkus, kuni üle 350 , selle täitmine ja saadud polüimiid suure molekulmassiga polüamiid hape ei ole palju erinevusi.

Seega 150 ~ 200 tuleks vältida lõpliku imidization temperatuuri. Rahastusvõimaluste temperatuur sest tulemuseks polümeer on kõige madalama molekulmassiga, nii et see on halvim mehaanilised omadused.