Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid membraani

Aug 30, 2016

Membraani viitab eri aineid eri läbilaskvuse määr film-like materjali. Kui on polüimiid membraani materjal on järgmised tunnused:

1. ta on kõrge termiline stabiilsus, materjali võib saada eraldamise kõrgemal temperatuuril. Sest moodustab membraani kaudu suureneb temperatuuri, kuid selektiivsuse suurendamine ka väheneb tõusva temperatuuri. Kile kõrge TG ja kõrge selektiivsus saab hoida kõrgemat temperatuuri. Teiseks, suurem eraldamine temperatuur on ka kasulik aine.

2. mis kõrge mehaaniliste omaduste ja seejärel seadme tootmise film, kui seade loob seista suurem töörõhk film.

3. mõju kõrge lahusti ja muid kemikaale, et töö keskmise ega muud keemilised lisandid põhjustatud kahju koosneb film on vähenenud hajutamise membraani või isegi membraani seadet kahjustada.

4. võttes hea film, valige casting lahendus ja koagulatsiooni saun koosseisu üle laia saavutada suurepärane jõudlus eraldamine membraani.

5. Kuna polüimiid struktuuri eri eraldamine objekti paljude olemasoleva struktuuri mitmekesisust, soovi anda või disaini, sünteesi romaan nii kõrge selektiivsus koefitsienti, kuid on ka kõrge koefitsiendiga läbilaskev membraan materjali.

Seetõttu on polüimiid on saanud hea kandidaat materjali eraldamine membraani, eriti gaasi eraldamine membraane. Hiljuti polüimiidid on üha enam kasutatud vedelik membraani eraldamine keskmise.