Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid polümeermaterjal

Oct 26, 2015

Kui paljutõotav polüimiid polümeermaterjal on täielikult tunnustatud sihtkohas Isoleermaterjali ja taotlus ehitise olulised asjaolud on pidevalt laienenud. Seoses funktsionaalsed materjalid tuuakse nende potentsiaali on endiselt kaevamised.

15. China International Hi-Tech Fair, kodus ja välismaal, eksperdid külastajad, eriti polüimiid osakesed Eksponeeritavad ja Super-karm tüüp termoreaktiivsed polüimiid profiilid näitasid üles suurt huvi välismaalt klient otsib õhusõiduki polümeer materjalid, vt polüimiid osakesed oli linna spot tugev tahteavalduse koostööd tegemast või imestust nii on kõrge temperatuuri kui ka madala temperatuuri vastupidav Arktika station elektrooniliste seadmete hankimist ja materjalide kliendid näevad polüimiid toote aare.

Polüimiid mürgine, kasutatud söögiriistad ja meditsiinitehnika ja talub tuhandeid steriliseerimine. Mõned polüimiid on ka hea meditsiinisüsteemides, näiteks vere ühilduvuse testi-hemolüütiline, mittetoksiline kehavälise tsütotoksilisuse eksperimente.

Koos töötuse vähenemine sünteesi tehnoloogiat veelgi parandada töötlemise tehnoloogia ja kulu, kuid on suurepärane mehaanilised omadused, elektriliste omaduste, termoplastilise polüimiid tahet näitavad ka olulisemat rolli tulevikus materjalide valdkonnas. Termoplastilise polüimiid ja oma head rakendatavust ja rohkem paljutõotav.