Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid töötlemine

Jun 02, 2016

Pärast aastakümneid kestnud arengut, leidis alati et tuleks läbi vaadata mõiste polüimiid keeruline protsess. Polüimiid tegelikult enamik polümeeri töötlusviisidest juba rakendatud.

Näiteks lahendus valatud film, spin katmise teel ja Siiditrükk; saab olema kuum sula töötlemise meetodid, väljapressimist, survevaluseadmed, isegi väga madala magma viskoossuse võib saada prepolymer üleandmise molding (RTM); Kasutage kõrge tahke sisu, ettevalmistus (PMR meetod) süsinikkiud prepolymer lahendus olid madala viskoossusega; See võib spinning lahust (märg, kuiv ja tuhande jet märg spinning) ja Sulandi ketramine; quaternion kahealuselist estrist monomeeride saab ka ainulaadne võimalus saada polüimiid vaht. Seda saate teha ka vapor sadestamise meetod ja kasutamine on film üksuse dianhydride ja ortofenüleendiamiini lihtne sublimatsiooni.

Mis puudutab submicron Litograafia, sügav sirge seina ofort, ioonlegeerimisseadmed, laser täppistöötluses, nano-hübriid tehnoloogia jne polüimiid avatud suur maailm kohaldamiseks.

Seega kaugeltki polüimiid polümeeri raske protsess ja võrdlus teiste polümeerid või polümeeri töötlemine tähendab rohkem valida.