Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide

Mar 18, 2016

Toote nimetus: Polüimiid vaik komposiit 15% molübdeen Disulfide

Kauba nr.: SolverPI-komposiit 15M

SolverPI-vaigu 6001 saab ued lennukite, lennundus, automobile, kontori inventar, elektri ja electriconic seadmete, sciencific vahendi, Tööstusmasinad, tootmisseadmete ja nii edasi. Selle polüimiid sobib taotluse ümbrust, mida on võimalik temperatuuri tulekindlad, suletud, mõõtmete stabiilsus, deformatsioon otsmikuluu, nagu seeling ring, jõud pesumasin, libistades võttes, vaakumpump vane, klapipesa, käik ja nii edasi.

Puhas SolverPI-vaigu 6001

100%puhas polüimiid vaik saab hallituse töökojad, survevaluseadmed, väljapressimist molding. 100%puhas polüimiid vaik on tasumata eelised sarjas polüimiid nagu kõrgeima mehaaniliste omaduste, parim elektri- ja soojusenergia heliisolatsiooni omadused, kõrge tempeature kulumise resist(high PV value) suurepärase dimention stabiilsuse.

Tooteid kasutatakse peamiselt: keskkond, millel on kõrged nõudmised mehaanilised omadused, puhtus, inslation, soojuse inslation, hõõrdetegur. Tüüpiline taotlus sisaldama vavle komplekt soojusisolatsioon kate, plasma keevitamine relv, turbiini ring, ajastus püügivahendid pinguti, honorar, printeri paber väljalülitamine, pawl, break blokk, millel sensing lokaator jne.

Komposiit SolverPI-vaiku 6001 molübdeen disulfide

Liigestatud SolverPI-vaigu 6001 toode on compression vormimise moodustas 15% molübdeen disulfide lisandus polüimiid vaik, mis on suurepärane wear-vastupanu vara ja tihendus preperty kõrge vaakum keskkonnas.

Toodet kasutatakse peamiselt super tolmuimeja ja tääk. Komposiit materjalist on edukalt rakendatud tuhandeid tsentrifugaal pumba, mida kasutatakse peamiselt nafta töötleminekeemia tehaspower station ja muu vedeliku käitlemise seadmed. Seda toodet kasutatakse pumbachoma 、kurgu puksidaxletree kandvad, mida ei saa asendada metallistgrafiidiränikarbiidi ja muud komposiit materjalist oluliselt tõhustadausaldusväärsuse ja töö tulemuslikkuse pump.

Toote omadus saab tõhusalt vähendada tõenäosust ummikus kui pump töötab ja madalama suhu ring lõhe üle 50%.

Rakendused ja envirnments:refinerykatla toiteveetatsentrifugaal pumbakilp pumpvee all pumpmagnetajamiga pumpkeemiliste väetiste taimeväävelhappe happe taim ja nii edasi.

Edastamise Keskmine: madal tihedus tööstuse olefiingaasining gaasi ja vedeliku küllastunud keskmisetugeva söövitavakõrge ja madal temperatuur.

Saate lahendada probleemid, järgige: lühike eluigaõhu porinesuur vibratsioonkandvate arestimiseebaefektiivnekehv määrimisvõimegamõned osakesed.

Selle toote rakendub sedalaadi pump:

(1) Tsentrifugaal pumba: suu ringlibistades laager

(2) Vee pump: Kesktase puks

(3) Kilp pump: Sliding laager, Sunniviisilise määrimine probleemi lahendada

(4) Magnetajamiga pump: Sliding laager ja varjestus, Sunniviisilise määrimine probleemi lahendada.