Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleenil on mitu omadust

Aug 02, 2017


Ilmastikukindlus

Polütetrafluoroetüleenil on kõrge keemiline vastupidavus, nagu näiteks kontsentreeritud väävelhape, lämmastikhape, vesinikkloriidhape, ja isegi keedetud vesiroos, selle mass ja toimivus ei muutu, peaaegu enamus lahustitest peaaegu lahustumatu, vaid 300 ℃ või veel kergemalt lahustuv kogu alkaanis (umbes 0,1 g / 100 g). Polütetrafluoroetüleen ei absorbeeri niiskust, mittesüttivat, hapnikku, UV-d on väga stabiilsed, seega on tal suurepärane ilmastikukindlus.

Tähelepanuväärne on see, et polütetrafluoroetüleen ei talu tugevat redutseerivat atmosfääri

Lahustatud leelismetall, ammoniaagi leeliseline lahus (vedelas ammoniaagis lahustatud leelismetall), mõni fluoriid (nagu TFA), naftaleeni naatriumsool ja nii saab kiiresti korrosioonil polütetrafluoroetüleeni tooteid

Elektrilised omadused

Polütetrafluoroetüleen dielektrilise konstanti laia sagedusvahemiku ja dielektrilise kaadri puhul on väga madal ja purunemispinge, ruumikindlus ja kaare takistus on suuremad.

Kiirguskindlus

Polütetrafluoroetüleenil on halva kiirgustakistuse (104 rad), degradeeritud kõrge energiaga kiirgusega ja polümeeri elektri- ja mehaanilised omadused on oluliselt vähenenud.

polümerisatsioon

Polütetrafluoroetüleen saadakse tetrafluoroetüleeni vabade radikaalide polümerisatsiooni teel. Tööstuslik polümerisatsioon viiakse läbi suure koguse veega, et hajutada reaktsiooni kuumust ja hõlbustada temperatuuri juhtimist. Polümerisatsioon viiakse tavaliselt läbi rõhul 40 kuni 80 ° C ja rõhul 3-26 kgf / cm2 ning anorgaanilist persulfaati, orgaanilise peroksiidi kui initsiaatorit ja oksüdeerimise-vähendamise algureid. Ligikaudu 171,38 kJ polümerisatsiooni mooli tetrafluoroetüleeni kohta. Dispergeeritud polüestrid tuleks lisada perfluoritud pindaktiivsete ainetega nagu perfluoroktaanhape või nende soolad.