Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleen --- kõrgtemperatuurilised materjalid

Sep 06, 2017

Teflon (inglise PTFE), tuntud ka kui Teflon, on tavaliselt kasutatavad kõrge ja madala temperatuuriga materjalid, mis on valmistatud polütetrafluoroetüleeni tiigelist keeduklaasi ja teistest laboratooriumitoodetest: vajadus temperatuuri järele 250-280 ° C ning paluti siseseina korral olla sile. Tugevmaja keeduklaaside kasutamisel tuleb märkida, et vajadus kuumutamiseks allpool asbestivõrku, kuigi lühikese aja jooksul on temperatuur kuni 300 ℃, kuid pidage meeles, et ei lubata tulega kokku puutuda. Polütetrafluoroetüleeni kõrge temperatuuri tõttu on see kindel ja mittetoksiline kindlaksmääratud temperatuuril 250 ºC, kuid see jätkab kuumutamist, näiteks toksiliste molekulide lagunemist üle 300 º. Proovide seedimiseks võib kasutada polütetrafluoroetüleenist tiigli keeduklaasi, hape, keetmine, aurutamine ja muu töötlemine.

Polütetrafluoroetüleeni tiigel, vaigu värvi keeduklaasi välimus - puhas valge, tiigel, keedukollasus on PTFE omaduste järgi puhtast polütetrafluoroetüleenist (PTFE), materjali korrosioonikindlus: tugev hape, tugevad leelised, vesi regia jne. peaaegu igasuguseid orgaanilisi lahusteid, ning lahustumine, adsorbeerimine ja sadenemise nähtus. Tetrafluoroetaani tooted on samuti vastupidavad atmosfääri vananemisele, kiirgustakistusele ja väikesele läbilaskvusele. Kõiki polütetrafluoroetüleenist mahuteid säilitatakse pikka aega, väävelhappe, lämmastikhappe, fosforhappe, vesinikfluoriidhappe, broomhappe ja erinevate orgaaniliste lahustite korduvat puhastamist.


Polütetrafluoroetüleeni (PTFE) toodete katseriood on Petri tassid, tiiglid, reaktiivipudelid, katseklaasid, pintsetid, lusikad, kolvid, keeduklaasid, kanalid, mõõtekolvid, kütuseaurud, pinnaveetid, ventiilid, liigesed, oodata.