Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleenist plastist vormimise protsessipunktid, millised kuus sammu

Jan 04, 2018

Plastist polütetrafluoroetüleenist vormimise protsess jaguneb kuueks etapiks: kuivatamine → pulber → kaalumine → pressimine → paagutamine → plastist

1, kuivatamine: teflonvaiguk transport- ja säilitusprotsessi tõttu sobimatu ladustamise tõttu kergesti niiske (keha temperatuur suvel on õhuniiskust tunduvalt niiskem), vaigu pulber sisaldab niiskust, rõhu vähendamist kõrgtemperatuurilises paagutamisprotsessis, niiskuse aurustumist aurutid avavad tooted tooted jäätmetest, nii et enne, kui pulber tuleb asetada Teflon vaigu pulber kuivatamisele.

2, pulber: vaigu pulber kuivatatakse toatemperatuuril kuivpulbri kooki purustatud laste seguga, mida kasutatakse, kui seda kasutatakse.

3, Kaalumine: kaalu kaalumine on oluline samm. Kui soovite hoida toote kõrgust koos sama hallituse ja ühtse survega, peate tagama, et iga toote kaal on sama.

4, mahasurumine: hea materjal vormiõõnde, pressis vastavalt survele, mis on vajalik aeglase rõhu saavutamiseks, vastavalt toote suurusele ja paksusele ning seejärel survestatud protsessile, et see oleks korralikult väljalaske, ja pärast survet saavutatakse toote suurus korralikult, tavaliselt 0,5-15 minuti jooksul.

5, paagutamine: Kokkusurutud polütetrafluoroetüleenist, mis vastavalt paagutusahju käsitlevatele nõuetele on uks kinni, vastavalt teatud paagutamisprotsessi ja temperatuuri nõuetele, paagutades töötlemata polütetrafluoroetüleeni tooteid.

6, plastikust kirurgia: plastikust deformatsiooni kujundamine pärast suuremate toodete kasutamist teatud meetodil protsessi algse kuju taastamiseks.