Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Eest, mitte takistada Mehhiko lahe huvi: Interjööri ametnik

Feb 29, 2016

Obama administratsioon on võtnud täiendava nafta ja gaasi puurimine Mehhiko lahe, kuid püsivalt madal nafta hind pidurdavad lähiajal huvi piirkonnas, võtme haldamise ametliku ütles reedel.

andquot; Weand #39; ll jätkata meie liisingu programmi Mehhiko lahe, thereand #39; s mingit kahtlust, kuid mida on uute liisingute ja uus kasvupind... on huvitav küsimus, andquot; nimetatud Tommy Beaudreau, kippuvate Interiorand # 39; s staabiülem.

Ajal välimuse Columbia Universityand # 39; s Center ülemaailmse energiapoliitika Beaudreau ütles tootjatega, alandades kapitali kulutuste keset toiduainete üleküllus ja hinnad $30/b on vähe praegu huvi Mehhiko lahe rent.

Vaatamata operaatorite näha lahe kui ka andquot; väga usaldusväärne investeeringu, andquot; ja uute geoloogiliste andmete ja puurimine meetodid suurendada Gulfand #39; s pakkumise potentsiaali, ütles Beaudreau Puur seal on suhteliselt kulukas keset praeguse hinna langus.

andquot; Seal on selle sellepurustada ning nr 39, te kallis, andquot; ütles ta.

Beaudreauand #39; s kommentaarid tulevad umbes kuu enne manustamist korraldab kaks järjestikust föderaalse lahe üürilepingu müüki umbes 45 miljoni aakri pakub. Keskse planeerimise ala rent müük 241 ja Ida planeerimine üürilepingu müük 226, selle müügi on planeeritud 23. märts ja eeldatavasti piiratud pälvib.

Lahe Viimane müük, Western Gulf müük toimus augustis, andis kokku kõrge pakkumised 22,7 miljonit dollarit, kõige väiksem Lääne müük üle 30 aasta ja vaid 20% on 110 miljonit dollarit andis ja viimase yearand #39; s võrreldavad müük.

Beaudreau, Interiorand #39; endine direktor s büroo Ocean Energy Management, ütles ta ootab lahe kiirenemist kui eest taastuda ja tasakaalustab turul huvi.

andquot; Thereand #39; s väga vähe kahtlust, minu meeles, et Mehhiko lahe on siin et jääda, andquot; ütles ta. andquot; ootan et kuigi liisingute ja suuremate investeeringute Lu, riigi kulutusi kolledž võib rohkem kontrollitud lähitulevikus, lahe Mexicoand nr 39, te ei lähe kuhugi üle pikka term.andquot;

Uus lahe liisingute huvi ilmne langus tuleb nagu lahe tootmine sai üks haruldane ronida USA pakkumise. Vastavalt meie energia teavet võiva hingamisdepressiooni sümptomite ning #39; s Viimane lühiajalist energiaaruanne, Mehhiko lahe on üks väheseid valdkondi, kus USA pakkuda tõenäoliselt kasvab lähitulevikus.

andquot; Mitmeid projekte lahes, mis alustas tegevust või alustab tegevust 2014-16 push tootmist keskmiselt 1,5 miljonit b/d 2015 kuni 1,8 miljonit b/d neljandas kvartalis 2017, andquot; EIA ütles. andquot; on võimalik mõne projekti alustada tootmist hiljem oodatust, potentsiaalselt suunates osa eeldatava toodangu kasvu alates hilja 2017 varajase 2018.andquot;

KMH prognoosib USA toornafta kogutoodang langeb 9.43 miljonit b/d 2015 asendada 8,69 miljoni b/d tänavu ja 8.46 miljonit b/d 2017.