Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoplastilise polüimiid töötlemine

Sep 15, 2014

Aromaatsed termoplastilise polüimiid Tg kõrguste tõttu nii need polümeerid Kuumuskindlad töötlemisel.

Polüimiid pulber saab keskmise rõhu (21 41MPa) poolt compression vormimiseks. Vastavalt termoplastilise polüimiid Tg tuleb kasutada vahel casting temperatuuril sulama pulber 500 ja 845 ° F. Mõõdukas Tg pulber ja -graanulid saab survevaluseadmed. Kõrge magma viskoossuse tõttu survevaluseadmed on vaja rikkalik kutsealaseid teadmisi. Et vormimise kvaliteedi optimeerimiseks tuleks järgida polüimiid tarnijate soovitatud spetsiaalse vaigu süsti vormimise protsess.

Traditsiooniline film abiga tehnoloogia, valamise saab alates polüimiid lakiga (kui ta lahutab sobiva lahusti sõnades) või polyamic happe lakiga filme valmis. Kui polyamic happe kasutamist lakke, saadud film peab termiline imidization saada polüimiid film."

Tavaliselt, Sulata väljapressimist tehnoloogia kasutamine aromaatsete termoplastilise polüimiid film töötlemise temperatuur on liiga kõrge ja ei suuda toota vastuvõetav. Siiski siloxane ortofenüleendiamiini või eetri muudetud standard nägu parandamisele oluliselt vähendada, töötlemise temperatuur, polüimiid, tavapäraste sulatada väljapressimist meetodiks on teostatav.

Leota polüimiidid või polüamiid lahus klaas, kvarts, grafiit kiud ja / või pidev fiber kimbus, siis eemaldamine lahusti ja Küte oleks sulatada ning selle laminaadid vaik. Nagu teiste mitmel korral polyamic hape, on vaja ka lõplik termiline imidization protseduurid.

Kompresseerimist ehisliist ja autoklaavitud tehnoloogia arenenud komposiitmaterjalid, plastist polü millised butüleenimiintrimesamiid süsinikkiud valmis kõrgele temperatuurile vastupidavuse alates "märg" või "kuiv" soe. Tugevdada selle süsinikkiud ja kasutades polüimiid sulatada Küte tsükkel koos konkreetsete polüimiid ja muuta. Tavaliselt jaoks auru temperatuur üle 600 ° F, on rõhk 14MPa. Et saada hea kvaliteediga, alates termoplastilise polüimiid süsinikkiud tootmise komposiit süsinikkiud töötlemise tingimusi, peaksid vastama soovitatav tühja tarnijad.

Pulber vale termoplastilise polüimiid, saate pulbermetallurgia tehnoloogia külma moodustatud komponendid valmistatud F kõrgel temperatuuril ning seejärel 680 720 ° paagutamise meetod.

Termoplastilise polüimiid kasutatakse ka elektrilise kate, metalli ja kõrgem komposiit tulekaitseümbrised ja korrosioonikindel barjääri katted ja elektroonilised vahendid. Tavaliselt, polyamic happe Laki kasutamisega. Tavapäraste pinnakatmise tehnoloogiate abil (nt: spray, Võsa, kasta ja rulli). Pärast kuivatamine samm, polyamic happe arvesse polüimiid kuumuse kate. Õhuke pinnakate nõuded elektrooniliste rakenduste, kasutamise kiire spin pinnakatmise protsessi. Samamoodi kui te kasutate polyamic happe lakiga, kate protsess nõuab lõplik termiline imidization protseduurid.