Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Toote turu väljavaateid ja konkurentsieelise pii

Sep 15, 2014

Nõuda vastavalt turu segmentimise ennustus, kodu- ja välismaal. Ettevõtte tooteid või teenuseid, konkurentsieelise.

Praeguse ülemaailmse polüimiid aastast tarbimist 100000 tonni, Ameerika, Euroopa, Jaapan on maailma tähtsaim turg tarbimine polüimiid. 2007 tarbimise USA, Euroopa, Jaapan polüimiid on vastavalt 18000 tonni, 16000 tonni ja 7000 tonni, rohkem kui $50000000000 otsene majanduslik väärtus. Polüimiid, tarbimine kõik riikide ja piirkondade üksteisest, Ameerikas on peamiselt kasutatud plasti, moodustades ligikaudu 80% tarbimisest; Euroopa suur tarbimine on emailitud traat, tarbimise arvele 70% ~ 80%; Jaapanis kasutatakse peamiselt kile ja plastik koos moodustasid 95% tarbimisest. Mis areng lennunduse, auto, eriti püsiv ja kiire arengu elektroonikatööstus, kiireloomuline vajadus elektroonikaseadmed miniatuurseks, kerge, kõrgtehnoloogilist ja kõrge usaldusväärsus. Polüimiid suurepärane jõudlus võib täielikult nõuetele valdkonnas. Välisriigi asutus ennustab globaalse aastate polüimiid nõudluse kasvab umbes 10%, aastakasv 2013 kokku tarbimine jõuab umbes 100000 tonni, turu väljavaated on väga suur.

Seni globaalse polüimiid tootmise ettevõtted on umbes 60, koondunud peamiselt arenenud riikides Ameerikas, Lääne-Euroopas ja Jaapanis ja teistes piirkondades peale (sh Taiwan), Lõuna-Korea, Malaisia, Venemaa on osa ettevõtte toodangust polüimiid. Nimekiri maailma suuremate polüimiid tootmise ettevõtete ja tootmisvõimsus järgmises tabelis, sealhulgas General Electric (GE) ettevõtte polüeetriosadega imiidsidemetega (Ultem®) domineerimise termoplastilise toodete tootmise, on praegu maailma ainult elektritootmises termoplastilise polüimiid tarnija. Termoplastilise polüimiid nõudlus on üle 10000 tonni inimese kohta aastas, vähemalt 30%, aastane kasv

Vastavalt projekti eel turu-uuringute, 2012 Hiina aastane nõudlus termoplastilise PI turu jõuda üle 10000 tonni, koos meie riik elektroonilise, autod ja õhusõiduki tööstuse areng, termoplastilise PI nõudlus suureneb oluliselt. Praegu kõige kodumaiste ettevõtete saab luua ainult termoreaktiivsed PI, täita termoplastilise PI nõudlust siseturul, Hiina on termoplastilise PI turu GE plastics (praegu tuntud kui SABIC uuenduslikke plasti) ettevõtte monopoli. GE termoplastilise PI (brändi nimi "Ultem") on kaks peamist tüüpi toodete omamaise turu hinna 20 ~ 50 miljonit / ton ja 1000000 / tonn, hind on kallis, mis on suurim hulk alusmaterjali Ultem1000 (soojuse temperatuur alla 180 kraadi) 20 ~ 50 miljonit / tonn. Kallite toodete nagu "Extem" kuulub siseriikliku kauba kontrolli Ameerikas, sest sõjavägi põhjustab pikaajaline Hiina keeld. Termoplastilise PI peale tsiviil turu taotluse sõjalise rakenduse väli on väga lai, saab kasutada õhusõidukid, raketid, sõjaväeveokite, relvad ja seadmed, mis on seotud riigi julgeoleku, ainult kodumaiste ettevõtete ostmiseks, kuid tehnilistel põhjustel praegu ei ole rahuldada toote tootmise ulatust. Seega hädasti vaja termoplastilise PI Hiina tooted. Käesoleva projekti rakendamise saab ainult leevendada siseturul ja termoplastilise PI iha ja saate asendada GE toodete ekspordiks. Olevik, soojuse meie riigi teadusuuringute ja arengu termoplastilise polüimiid struktuuriüksuse kaubandusliku kvaliteediga soojust tõesti panna termoplastilise polüimiid kehtivate vaevalt väike, suure jõudlusega, nii kõrge jõudluse termoplastilise polüimiid meie riigis on ikka tühi. Hetkel meie riigi turule termoplastilise polüimiid on GE Ultem low-end brändi monopol, pakkumise üle 3000 tonni vastavalt madalaima hinnaga 20 ~ 30 miljonit / tonn, turuosa saavutanud 5 ~ 6 miljardit jüaani, väärib märkimist, et Ultem high-end kaubamärgiga toodete blokeerida müügist Hiina, nii et valitsus veelgi suurendada toote tugi , strateegilise tähtsusega. Hiina suurte õhusõidukite projekti tooted on oodata selles valdkonnas kohaldada. Ja stabiilse tootmisega ettevõtte tulevikus, mis saab ka teistes valdkondades, eelkõige sõjalise turu väljavaateid turu laiendamiseks. See tehnoloogia kuulub kodumaise pimekatse jõudnud rahvusvaheline Kõrgtase, turu väljavaated on väga suur.