Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Silmapaistev igakülgse tulemuslikkuse polüimiid materjali

Sep 15, 2014

1. polüimiid on kõrgeim liiki siiani polümeeri termiline stabiilsus, kõrgele temperatuurile vastupidavad klass, termilise lagunemise temperatuur on 500 ℃ eespool. Kuum materjali selle laienemise koefitsient on väike ning metalli samal tasemel. Ja saab olema väga madalal temperatuuril, näiteks ei-269 ℃ vedela heeliumi embrittlement.

2. polüimiid on head mehaanilised omadused, toote suurepärane mehaanilised omadused, on mingi kõrge tugevuse ja kõrge membraani materjalide.

3. mõned sordid polüimiid olulist kemikaalikindluse on parem, stabiilsem hape, vaevalt kõik orgaanilistes lahustites lahustuv. Hüdrolüüs pole leelismetallide vastupanu sortide, see näiliselt puudused tulemuslikkuse teeb selle polüimiid on palju erineb teiste suure jõudlusega polümeeride omadused, me kasutame taaskasutatavatest materjalidest leeliselise hüdrolüüsi. Lisaks muutus polüimiid materjalide struktuuri saab ka üsna vastupidavad hüdrolüüs.

4. polüimiid kõrge kiirgus vastupanu, film on 5 × 109 rad pärast elektronide kiirituse tugevus säilitamise määr oli 90%.

5. polüimiid ilma täiteaine on väga hea isoleer materjalid, Köide vastupanu, jaotuse tugevus ja hea isolatsiooniomaduste. Nende atribuutide abil ikka hoida mitmeid temperatuuri ja sageduse ulatus kõrgel tasemel.

6. polüimiid on omamoodi leegiaeglusteid materjalid, self-lõppemine polümeeri, suitsetamise määr on madal, hapniku indeks see võib ulatuda kuni 30.

7. puhas polüimiid materjal on mürgine, mitte ärritav materjalid ja talub tuhandeid kordi Kuumuskindlad steriliseerimine. Mõned polüimiid materjali on teatud antibakteriaalse ja seenhaiguste omadused.

8. mõned polüimiid fiber on ka funktsioon soojapidavus, soe ja see võib olla võrreldav cashmere.